Gry miejskie

Proponujemy Państwu organizację Gry Miejskiej na terenie wybranej lokalizacji. Będzie to niezapomniana wyprawa, podczas której uczestnicy podążają tropem ciekawych zagadek i odszukują zaszyfrowane informacje, równocześnie poznając historię nawiązującą do tematu przewodniego gry.

Uczestnicy zostaną podzieleni na maksymalnie 8 osobowe drużyny. Każda z drużyn dostanie na początek wycinek mapy, która wprowadzi ich w dalsze tajniki gry.

Uczestnicy będą musieli w ściśle określonym czasie odnaleźć ukryte w przeróżnych zakamarkach miasta instrukcje i podpowiedzi opisujące drogę dotarcia do ukrytych wskazówek i zagadek.

Jak to będzie:

By odgadnąć treść zagadki uczestnicy muszą każdorazowo odczytać informacje zaszyfrowane na murach starych kamienic, we wnętrzach starych kościołów i w zakamarkach malowniczych zabytkowych uliczek.
Miejsca ukrycia zagadek będą oznakowane w specyficzny sposób, w niektórych z nich na Gości oczekiwały będą tajemne postacie, oczekujące haseł. Wszystkie zagadki nawiązywać będą do tematu gry.

ZOBACZ PRZYKŁADOWE REALIZACJE