Organizacja konferencji

Organizacja konferencji jeszcze nigdy nie była tak prosta. Od pomysłu do realizacji, od założeń do efektu. Everal, jako profesjonalny organizator konferencji wychodzi naprzeciw Waszym potrzebom i oferuje pełne wsparcie organizacyjne. Począwszy od etapu planowania, zapraszania uczestników czy obsługi foto video, możecie liczyć na wsparcie naszych koordynatorów.

Do Waszej dyspozycji oddajemy sprzęt techniczny jak nagłośnienie, oświetlenie, a także techników czy realizatorów. Rzutniki o wysokiej jasności, ekrany do wstecznej projekcji są dla nas standardem.
Zadbamy o właściwą salę konferencyjną, w której nic Was nie będzie rozpraszać, a tematycznie dobrana scenografia będzie stanowiła idealne uzupełnienie Waszych prezentacji. Gwarantujemy sprawną klimatyzację i przesmaczne przerwy kawowe.

Będziemy pracować na Wasz sukces, zaproponujemy Wam innowacyjne rozwiązania w zakresie rejestracji uczestników czy transmisji / rejestracji spotkania. Dopilnujemy by materiały konferencyjne dotarły na czas i zostały we właściwy sposób rozdysponowane pomiędzy uczestnikami spotkania.

Wyprzedzając Wasze potrzeby, zadbamy o właściwe nagłośnienie medialne organizowanego wydarzenia, przygotujemy materiały prasowe. Możemy zająć się ich dystrybucją, a także badaniem satysfakcji pokonferencyjnej pośród uczestnikami.

Zorganizujemy konferencję dopasowaną do indywidualnych potrzeb

Jesteśmy elastyczni, każdorazowo staramy się pracować na Waszych budżetach, efektywnie dopasować oferowane rozwiązania do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu zawsze pomagamy osiągnąć Wam zaplanowane cele i założenia organizacyjne.

Na etapie planowania Waszego wydarzenia pomożemy Wam zwrócić uwagę na kluczowego elementy, będące niezbędnymi składowymi sukcesu Waszej konferencji. Nasi event koordynatorzy zadbają o zapewnienie niezbędnego zaplecza technicznego, dzięki czemu przekaz informacji, które chcecie pokazać odbędzie się w sposób właściwy.

Dbając o Wasz sukces zapewnimy właściwe osoby, które zajmować się będą w najlepszy możliwy sposób swoją pracą. Od realizatora dźwięku, poprzez grafika czy konferansjera, każdy otrzyma ściśle określony i wydelegowany zakres zadań do wykonania.

Uzupełnieniem całości mogą być tzw. „Przerwy konferencyjne”. Podczas nich zadbamy o Wasze rozluźnienie i poprawienie ukrwienia Waszego ciała poprzez ćwiczenia ruchowe, rozciąganie czy też wykorzystując coś ekstra!

Zapytaj o coś ekstra

W ofercie EVERAL znajdziecie kompleksowe wsparcie w zakresie organizacji konferencji, a także organizacji spotkań czy prezentacji dla kluczowych klientów i partnerów. Od wynajmu sal na potrzeby związane z planowanym wydarzeniem poprzez organizację wyjazdów szkoleniowo integracyjnych czy cyklówek, możecie liczyć na doświadczenie, zaangażowanie i pełną elastyczność zespołu Everal.