Skutery wodne wynajem

Skutery wodne wynajem

Coraz bliżej sezonu pikników. Już niebawem rozpoczniemy wielkie przygotowania do imprez na świeżym powietrzu. Organizatorzy wszelkich wydarzeń jak pikniki firmowe, imprezy integracyjne poszukują ciekawych rozwiązań związanych z atrakcjami na imprezy. Atrakcje w naszym odczuciu są jednym z najważniejszych elementów związanych z przygotowaniem udanego spotkania integracyjnego.

Planując wyjątkowe wydarzenie firmowe warto z pewnością wziąć pod uwagę atrakcje wodne. Jako najpopularniejsze z nich mogę z czystym sumieniem polecić skutery wodne. Wynajem skuterów wodnych na imprezy integracyjne czy spływy firmowe to dostarczenie gościom ogromnej dawki pozytywnych emocji związanych z wodą, prędkością czy słońcem.  Wynajem skuterów wodnych na imprezy integracyjne wiąże się jednak z pewnymi ograniczeniami. Jak zapewne wiesz, nie każdy uczestnik spotkania może pływać skuterem wodnym. Sam wynajem skuterów wodnych to sprawa bardzo prosta. Wystarczy zadzwonić do firmy eventowej EVERAL albo jakiejkolwiek innej agencji eventowej i zamówić skutery wodne na planowane imprezy integracyjne. Pływanie skuterem wodnym wymaga jednak uprawnień sternika. Aby je uzyskać należy zadać egzamin. Są jednak pewne alternatywy, które umożliwiają nam korzystanie ze skuterów wodnych na imprezach firmowych. Należy zadbać, aby zamówić nie tylko taką usługę jak skutery wodne wynajem, ale także instruktora czy wydzielenie akwenu na potrzeby planowanej imprezy ze skuterami wodnymi. Wydzielenie akwenu to nic innego jak uzyskanie odpowiednich zgód w urzędach, aby wybrany odcinek jeziora zamknąć tylko i wyłącznie na potrzeby planowanej czy organizowanej przez nas imprezy integracyjnej czy pikniku firmowego.

Skutery wodne Zegrze

Bardzo ważne jest, aby wynajem skuterów wodnych przeprowadzić z głową. Koniecznie zadbajcie by organizator zapewnił wydzielenie wspomnianego wcześniej akwenu, kamizelki asekuracyjne dla wszystkich uczestników oraz niezbędne przeszkolenie. Kolejną bardzo ważną rzeczą, na którą my zwracamy uwagę, gdy świadczymy usługę skutery wodne wynajem jest niezbędne przeszkolenie na sucho. Jest to czas, gdy na spokojnie wyjaśniamy chętnym uczestnikom zasady działania skuterów oraz podstawowe zasady BHP. Wynajem skuterów wodnych na imprezy to doskonały pomysł, aby dostarczyć pozytywnej adrenaliny, ale koniecznie zadbajcie by było to bezpieczne.

Powyżej przedstawiłem zalety wynajmowania skuterów wodnych na imprezy integracyjne. Skupiłem się zdecydowanie na organizacji pływań po torze. Warto jednak pamiętać, że na skuterach wodnych można także organizować spływy firmowe rzekami czy rejsy np. z Warszawy na Mazury. Wynajem skuterów wodnych to dopiero początek wielkiej motorowodniackiej przygody. Przeżyj ją razem z nami!