Wieczory tematyczne

Planujesz zorganizować wieczorną imprezę firmową, która ma na długo pozostać w pamięci wszystkich Gości i wywoła efekt WoW? Nic prostszego - skontaktuj się z nami!

Organizujemy eventy dla firm, instytucji, fundacji czy osób prywatnych. W naszym portfolio znajdziecie szeroką gamę scenariuszy także wieczornych imprez tematycznych.

Wśród propozycji na uwagę zasługują programy zarówno o tematyce ponadczasowej (tzw. „klasyki”), awangardowej i opartej na najnowszych trendach. Wszystkie atrakcje, muzykę, dekoracje i miejsce wydarzenia dostosujemy do wybranego motywu przewodniego. Zapewnimy profesjonalną obsługę DJów, animatorów i artystów. Zadbamy o każdy szczegół, by ten wieczór był niezapomnianym.

Jeśli zastanawiacie się nad wyborem lokalizacji wydarzenia – tutaj także służymy pomocą i wsparciem. Doświadczona kadra naszych event managerów z przyjemnością przygotuje dla Waszej grupy kilka propozycji w oparciu o nasze sprawdzone lokalizacje. Dobierzemy catering, zaprosimy Waszych Gości i zadbamy by bezpiecznie wrócili do domów czy spędzili noc w przestronnych pokojach hotelowych.