Wynajem atrakcji

Kompleksowa obsługa procesu wynajmu i zarządzanie dostawami atrakcji na eventy czy pikniki integracyjne na terenie Polski to nasza specjalność. Nie korzystamy z dostawców zewnętrznych - wszystkie atrakcje stanowią naszą własność. Nie ma, więc mowy o kosztach dodatkowych. Stałym odbiorcom serwujemy preferencyjne ceny i upusty partnerskie.

Przykładamy olbrzymią wagę do wyglądu naszego sprzętu. Dbamy o to by był zawsze czysty i bezpieczny dla użytkowników. Wszystkie nasze atrakcje posiadają wymagane prawem atesty i przeglądy. Systematycznie je wymieniamy, aby wciąż były perfekcyjnie dopasowane do Waszych potrzeb.

Z uwagi na współpracę z agencjami, na naszych atrakcjach nie ma logotypów Everal – dzięki temu pracujemy pod Waszą marką. Na Wasze życzenie obsługę możemy ubrać w pozbawione opisów stroje. Możecie nam również dostarczyć nam swoje.

W naszej ofercie znajdują się atrakcje takie jak zjeżdżalnie, place zabaw i dmuchane zamki dla dzieci czy tory przeszkód dla dorosłych. Zapewnimy urządzenia pneumatyczne, a także te niewymagające prądu, które będą stanowić idealne rozwiązania dla gier scenariuszowych czy team buildingowych.

Od kostiumów sumo, w trzech wersjach, po wyjątkowe tory przeszkód. To i więcej czeka na Wasze imprezy w magazynach Everal.
Sprawdź, co mamy w ofercie. Skontaktuj się z nami już dziś, by poznać szczegóły!