Jak wybrać atrakcje na imprezy?


Atrakcja - czymże jest i do czego służy. Czy atrakcje są dobre i złe? Czy zespół muzyczny to też atrakcja i może wywołać pozytywne zależności przy budowie zespołu?

Na te i inne pytania postaram się odpowiedzieć poniżej.

To pytania jakie powinien postawić sobie każdy, kto organizuje wydarzenie mające na celu integrację zespołu. Atrakcja to coś co sprawi, że grupa ludzi zajmie się czymś co dostarczy rozrywki, zabawy i wywrze pozytywny wpływ na emocje. Atrakcje to szereg gier, zabaw czy też wydarzeń artystycznych budujących pozytywne relacje pomiędzy uczestnikami wydarzenia, lub jak to należy powiedzieć w prostu  użytkownikami atrakcji.

Atrakcje mają na celu wywołać pozytywne skojarzenia, sprawić że o wydarzeniu na którym się pojawiły uczestnicy będą mówili dłużej, czy też jeszcze więcej. Atrakcje dodają kolorytu, uroku i często stają się punktem kulminacyjnym wydarzenia.

Atrakcje, które pojawiają się na imprezach możemy podzielić na dobre i złe. Jak mówi stare przysłowie, jeśli coś jest do wszystkiego to znaczy że jest do niczego. Atrakcje należy dobierać pod względem przeznaczenia. Jak łatwo się domyślić dla dzieci przygotujemy inną atrakcję, inną dla dorosłych, a jeszcze inną gdy mamy na wydarzeniu całe rodziny.

Dobór atrakcji na imprezy, a właściwie na wydarzenia to rzecz niezwykle trudna. Dobierając je powinniśmy zwrócić uwagę na to aby była startowana do właściwej grupy docelowej. Proszę wyobrazić sobie sytuację, że na piknik dla dzieci zaprosimy hipnotyzera, którego wszystkie małe potworki przestraszą się i zaczną płakać 🙂 - czy to nie będzie koszmar organizacyjny?

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu