Dmuchańce - certyfikaty


Wraz z nadchodzącą wiosną zaobserwowałem problem związany z jakością i stanem fizycznym urządzeń na placach zabaw. Spacerując ze swoim synem po warszawskich parkach z bólem serca muszę stwierdzić, iż jakość zabawek tam zlokalizowanych pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Nie mam tu na myśli tylko i wyłącznie problemów związanych z obdrapaną farbą. W wielu miejscach zaobserwowałem, że urządzenia dla dzieci są bardzo niestabilne, brakuje im elementów konstrukcyjnych czy też napotkać można elementy, które w wyraźny sposób mogą zagrozić bezpieczeństwu bawiącym się tam dzieciom.

Należy pamiętać, że w przypadku zauważenia awarii czy też usterek należy niezwłocznie skontaktować się z organem nadzorującym plac, np. administratorem terenu.

Bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom zobowiązani są także zapewnić organizatorzy imprez integracyjnych czy też pikników firmowych. Wszelkiego rodzaju atrakcje dmuchane jak zamki, baseny z piłeczkami czy też zjeżdżalnie muszą być raz do roku poddane obowiązkowym przeglądom oraz posiadać stosowne certyfikaty.

Certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzają, że wspomniane powyżej dmuchańce są bezpieczne, a Państwa dzieci mogą w bezpieczny sposób z nich korzystać.

Jeśli są Państwo organizatorem wydarzenia i muszą skorzystać z takiej usługi jak dmuchańce wynajem radzimy aby każdorazowo pytali Państwo o posiadane przez urządzenia atesty i dokumentację techniczno ruchową, która to jest wymagana. Atrakcje na imprezy powinny być bezpieczne i to Państwo jako organizatorzy macie bezpośredni wpływ na to czy tak będzie.

Jeśli poszukują Państwo inspiracji na event firmowy to z pewnością pomysł na piknik sportowy organizowany przez EVERAL jest tym czego Wam potrzeba. Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy z bezpiecznym dostawcą produktów takich jak atrakcje na imprezy serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu