Hotel Kawallo


W otoczeniu lasów, pośród drzew sosnowych, z dala od wielkomiejskiego zgiełku znajdziecie Hotel Kawallo. Hotel Kawallo tu niezwykle urokliwy obiekt, który doskonale nadaje się do organizacji takich wydarzeń jak pikniki dla firm, scenariuszowe imprezy integracyjne czy konferencje.

Eleganckie wnętrza Hotelu Kawallo zagwarantują Wam komfort pracy i wygodę. Ich dyskretna elegancja będzie doskonałym otoczeniem do organizacji wszelkiego rodzaju wieczorów tematycznych i scenariuszowych wydarzeń specjalnych

Dojazd z Warszawy to zaledwie półtorej godziny, Płock znajduje się o niecałe pół godziny od Hotelu Kawallo.

Teren - obiekt dysponuje wyjątkowo atrakcyjną przestrzenią w kwestii organizacji wydarzeń dla firm. Teren zielony, na którym można przeprowadzić programy team building czy też zorganizować pikniki dla firm stawia go w czołówce miejsc wartych zauważenia podczas poszukiwań lokalizacji Waszej imprezy.

Hotel Kawallo to także kompetentna obsługa. My jako organizatorzy wydarzeń nigdy nie mięliśmy problemów z wdrożeniem poczynionych wcześniej ustaleń.  Reasumując - warto, jest miło, ciepło i na pewno wyjątkowo. Hotel Kawallo to z pewnością ten hotel na event.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu