Hotel Kawallo

W otoczeniu lasów, pośród drzew sosnowych, z dala od wielkomiejskiego zgiełku znajdziecie Hotel Kawallo. Hotel Kawallo tu niezwykle urokliwy obiekt, który doskonale nadaje się do organizacji takich wydarzeń jak pikniki dla firm, scenariuszowe imprezy integracyjne czy konferencje.

Eleganckie wnętrza Hotelu Kawallo zagwarantują Wam komfort pracy i wygodę. Ich dyskretna elegancja będzie doskonałym otoczeniem do organizacji wszelkiego rodzaju wieczorów tematycznych i scenariuszowych wydarzeń specjalnych

Dojazd z Warszawy to zaledwie półtorej godziny, Płock znajduje się o niecałe pół godziny od Hotelu Kawallo.

Teren – obiekt dysponuje wyjątkowo atrakcyjną przestrzenią w kwestii organizacji wydarzeń dla firm. Teren zielony, na którym można przeprowadzić programy team building czy też zorganizować pikniki dla firm stawia go w czołówce miejsc wartych zauważenia podczas poszukiwań lokalizacji Waszej imprezy.

Hotel Kawallo to także kompetentna obsługa. My jako organizatorzy wydarzeń nigdy nie mięliśmy problemów z wdrożeniem poczynionych wcześniej ustaleń.  Reasumując – warto, jest miło, ciepło i na pewno wyjątkowo. Hotel Kawallo to z pewnością ten hotel na event.