Hotel Mikołajki


Hotel Mikołajki na ptasiej wyspie na jeziorze Mikołajskim zachwycił nas swoją wiosenną odsłoną. Pyszna kawa, doskonałe mięsa i ciekawe rozwiązania kuchni fusion. To wyjątkowe miejsce, które swym urokiem przyciąga turystów, żeglarzy i zwyczajnych spacerowiczów.

W ostatnim czasie miałem przyjemność spędzić tam bardzo miły weekend, który zaowocował porcją ciekawych kontaktów oraz relaksem i dobrą zabawą.

Hotel Mikołajki wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Elegancka dyskrecja łączy się tu ze stonowanymi barwami ścian i elewacji. Komfortowe wyposażenie pokoi pozwala na relaks i odpoczynek, a osobom jadącym tam na konferencję na pracę z widokiem na jezioro.

Hotel rozbity jest pomiędzy kilka obiektów - w oddzielnym znajdziemy restaurację główną, recepcję, sale konferencyjne i klub nocny z barem i kręgielnią. W drugim budynku znajduje się centrum spa, basen oraz restauracja, która pięknie łączy się z keją dla gości - 4 bezpłatne miejsca cumownicze wg nas będą zawsze zajęte 🙂

Imprezy integracyjne Mazury w Hotelu Mikołajki powinny kręcić się wokół wody. Wszelkiego rodzaju atrakcje powinny być kierowane na żagle, skutery wodne czy też inne, gdzie organizatorzy spotkań integracyjnych będą mogli pozwolić Gościom choć dotknąć wody 🙂

Na Mazurach nie powinniśmy zapominać o lesie. Lasów wokół Hotelu Mikołajki jest dużo i lasy te z przyjemnością wykorzystamy aby pokazać Wam jak dynamicznie mogą wyglądać Wasze programy integracyjne.

Na bankiety w Hotelu Mikołajki mamy do dyspozycji łączoną salę konferencyjną, którą można dokleić do restauracji. W mojej ocenie bankiet przy okrągłych stołach dla 300 osób jest realny do zrobienia - większy raczej nie.

Ważnym elementem wokół hotelu są pomosty - jest ich dużo, są drewniane i mogą stanowić pewnego rodzaju trudność. Szczególnie narażone są tu Panie, które muszą przejść z budynku hotelowego do restauracji czy klubu nocnego. Hotel gwarantuje nam jednak, że Gości wożą meleksy, obawiam się jednak, że ich dostępność będzie różna.

W ogólnym odbiorze hotel oceniam pozytywnie. Ma z pewnością jeszcze problemy związane ze swoim stanem niemowlęcym. Wiele aspektów należy jeszcze dopieścić, jednak najlepszą rekomendacją tego miejsca niech będą spotkani przeze mnie właściciele innych obiektów z wizytą studyjną 🙂

Z pewnością imprezy integracyjne czy też spotkania konferencyjne dla naszych Klientów, które będziemy chcieli zrobić na Mazurach będą kierowane do tego miejsca. My wiemy jak wykorzystać jego potencjał 🙂 Konferencje na Mazurach, które organizować będą Państwo z pewnością pozostaną na długo w pamięci Waszych Gości.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu