Imprezy CSR

Wszechobecny trend organizacji imprez ekologicznych, w klimacie zero waste czy firmowych spotkań CSR  to trend wyjątkowy i w pełni przez nas popierany i rekomendowany.

Skoro  tu trafiłeś to zapewne wiesz, że jest to pomysł na stworzenie bardzo udanej imprezy integracyjnej z przesłaniem i ekologicznymi atrakcjami.

Domyślam się, że wiesz, iż akcje czy imprezy integracyjne w oparciu o CSR organizowane przez przedsiębiorstwa są bardzo  potrzebne, a  każde działania związane z CSR doceniane na szeroką skalę. Społeczna odpowiedzialność biznesu stała się faktem, dzięki czemu biznes pomaga innym, samemu czerpiąc z tego korzyści.

Bez społecznej odpowiedzialności  biznesu nie powstało by wiele wspaniałych i wartych uwagi projektów do których niewątpliwie można zaliczyć akcję sadzenia lasu, sprzątanie rzek czy tworzenie przez firmy i ich pracowników maskotek dla dzieci z domów dziecka

Korzyści z imprezy CSR dla firmy i pracowników

Korzyści dla przedsiębiorstw, jakie niosą ze sobą csr imprezy powinny stanowić przykład działań, które powinny być na szeroką skalę wdrażane w każdej organizacji, szeroko zaznaczane w komunikacji dla klientów i być zdecydowanie powielane przez inne firmy, ale również wykorzystywane do budowy wizerunku zaangażowanego przedsiębiorstwa.

Agencja eventowa pomaga w działaniach CSR

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom stworzyliśmy szereg scenariuszy eko imprez dla pracowników,  zarówno w oprawie piknikowej, gier miejskich czy scenariuszowych spotkań team building oraz firmowych eventów promocyjnych.

Agencja eventowa Everal zadbała o wyjątkowe programy dla firm, które w ramach swojego środowiska dążą do idei promocji społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw. , programy które angażują i pomagają jednocześnie.

Corporate Social Responsibility, a event integracyjny w Twojej firmie.

Na rynku spotkać możesz naprawdę wiele eventów nastawionych na organizację spotkań  integracyjnych dla zespołu. Przygotowanie klasycznego spotkania integracyjnego możesz tak naprawdę zlecić n jednym mailem. Możesz zamówić integrację organizując imprezę przy grillu, po pracy czy np w jednym z wakacyjnych domów nad morzem - oczywiście jeśli Twój zespół nie jest zbyt liczny.

Jeśli jednak rozważasz integrację w ramach CSR to czym prędzej pomyśl jak chcesz to zrobić, by nakład Twoje j pracy i zaangażowania nie poszedł na marne. Jeśli wiesz to nic prostszego, napisz nam i wspólnie zadbajmy o korzyści jakie popłyną z tego dla społeczności lokalnej, ale także i Twojego przedsiębiorstwa. Jeśli nie masz pojęcia od czego zacząć, zapraszamy na dalsze konsultacje.

Pomysł na CSR w ramach firm

Programy pełne społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstwa na najwyższym poziomie, to cel jaki przyświeca nam podczas realizacji projektów w ramach CSR dla firm. Decydując się na takie działania integracyjne, Twoi pracownicy mogą razem z nami zadbać o środowisko naturalne, zbudować drapaki dla dzikich kotów czy pomóc zapewnić budy dla psów ze schronisk. One ich bardzo potrzebują, a my wiemy jak sprawić by je dostały.

Przygotowaliśmy eko atrakcje na imprezy dzienne, wieczorne, plenerowe czy biurowe. Zapytaj nas o integracyjne eventy CSR.

Eko imprezy dla firm

Eko imprezy i eventy w stylu zero waste to doskonały pomysł na budowę i poprawę świadomości uczestników wydarzeń firmowych w tematyce ekologii. To nasza mała cegiełka dla świata, by do środowiska przedostawało się mniej szkodliwych substancji.  

Podczas tego typu spotkań firmowych prowadzimy pro ekologiczne warsztaty i działania CSR, których finalny efekt pozytywnie wpływa na środowisko, a także postrzeganie organizatora przez gości. Niewątpliwie także pozytywnie wpływa to na wizerunek Twojej organizacji.

Koncepcja promocji organizatora powinna być zawsze dobrana do działań, nie na odwrót. Zobacz jak łatwo zrobisz z nami Akcje CSR nie tylko w Polsce. 

Eko atrakcje na imprezę

To kolejny pomysł, by idę CSR pokazać szerokiemu gronu odbiorców. Tego typu atrakcje idealnie dopełniają całości wydarzenia poprzez zaangażowanie uczestników w firmowe projekty ekologiczne.

Czym jest CSR?

Skrót ten pochodzi z języka angielskiego i oznacza corporate social responsibility, tłumacząc na język polski jest to społeczna odpowiedzialność biznesu. W całym tym CSR celem jest, by zaangażować biznes i pracowników firmy w pomoc środowisku lokalnemu czy naturalnemu. Celem imprezy CSR może być sprzątanie rzeki, działania na rzecz domu dziecka czy pomoc w integracji osób starszych czy chorych z lokalną społecznością.

Imprezy integracyjne w duchu CSR są bardzo pro team buildingowe i bardzo pozytywnie wpływają na pracowników każdego przedsiębiorstwa. Jak widzisz korzyści jest naprawdę dużo i zdecydowanie warto wdrażać tego typu działania.

Jak wygląda impreza CSR?

Podczas eko imprez i eventów csr  tworzymy strefy animacyjne w których kreujemy wyjątkowe rozwiązania w oparciu o wybrany harmonogram i atrakcje. Mogą byt to quziy ekologiczne,  warsztaty zero waste czy eko potrawy. Nie ważne jak, ważny by do celu, ekologicznie, bez śmiecenia - środowisko jest najważniejsze.

Integracyjne imprezy CSR wiążą się z niesieniem pomocy dla zwierząt, pomagamy zorganizować wyjazdy dla dzieci z domów dziecka czy zasadzić las. Do celu zawsze prowadzi nas zapotrzebowanie zgłaszane przez lokalną  społeczność i możliwości firmy organizatora.

Działaj, nie udawaj!

Chcielibyśmy zaproponować także Tobie czynne wparcie potrzebujących podczas realizacji eventów CSR czy imprez integracyjnych CSR. Pracownicy  uważają, że imprezy CSR są potrzebne i pozytywnie wpływają na społeczność lokalną.

Imprezy CSR to także doskonała okazja do opracowania długotrwałych strategii pomagania, które mogą być prowadzone  w ramach wolontariatu firmy.

W każdej organizacji taki event CSR powinien odbywać się co najmniej raz do roku. Do udziału w eventaach CSR możesz zaprosić pracowników, ale także klientów, którzy z pewnością docenią takie działania Twojej firmy.

Dla kogo są takie eventy?

Nasz program został przygotowany z myślą o firmach czy instytucjach, dla których krzywda drugiego człowieka, jego potrzeby czy zwyczajnie - uśmiech, są bardzo ważne. Dajemy Ci szansę abyś wspólnie z kolegami z firmy, podczas firmowych wyjazdów integracyjnych mogli zagospodarować środki finansowe na odrobinę inną formę integracji.

Z prawdziwym uznaniem dla odwiedzających zakładkę Eventy i imprezy CSR na naszej stronie www przedstawiamy pomysły związane z realizacją akcji CSR.

Kierujemy się sercem, to także akcja, podczas której otwarcie podchodzimy do zwierząt. Dajemy Wam możliwość wyboru beneficjenta Waszych działań CSR. Bardzo ważne jest dla nas tworzenie odpowiedzialnego i zrównoważonego biznesu w oparciu o środowisko. Wspólnie z naszą Fundacją na Rzecz Promocji Turystyki Aktywnej tworzymy akcję sprzątania rzeki Mazowsza.

Akcja CSR #czystawkra to projekt wyjątkowy o którym więcej dowiesz się dzwoniąc do nas.

Proponujemy programy, podczas których pomożemy Wam pomagać. Organizacja akcji i programów CSR to nie jest zwykła impreza. To event, który powinien wyzwolić w Was pokłady kreatywności, zaangażowania czy chęci dzielenia się swoim doświadczeniem.

Eventy CSR pozostają w tworzonym środowisku na długo, a efekty tych działań możemy obserwować przez lata.

Jak to będzie:

Podczas przygotowywania programu CSR określimy Wasze możliwości i grupę potrzebujących, wstępnie zbadamy możliwości przeprowadzenia akcji CSR w środowisku lokalnym, wspólnie stworzymy scenariusz eventu CSR, rozpoczynając działania w miejscu realizacji eventu, podzielimy Was na zespoły, zapewnimy catering.

Na miejscu wprowadzimy Was w tajniki przygotowanych zadań, z głośników płynąć będzie motywacyjna muzyka, która zachęcała Was będzie to pracy. Cel to grupowo wykonacie zadania CSR. Nie martwcie się jeśli nie umiecie, do pomocy dedykujemy Wam animatorów.
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu