Imprezy integracyjne 2021


Imprezy integracyjne online

Epidemia, blisko roczny okres pracy w warunkach domowych, a wręcz w z domu, znacząco pogorszyły relacje w ramach firmowych struktur organizacyjnych w większości firm działających na rynku biznesowym na całym świecie. Epidemia coronawirusa to czas, w którym imprezy integracyjne, pikniki, imprezy firmowe w zasadzie się nie odbywały. To czas w którym zamknięto szkoły, a pracownikom korporacji i dużych firm kazano pracować z domu. Z uwagi o obawę o zdrowie pracowników firmy straciły zgodę na wykorzystywanie event marketingu jako narzędzia promocyjnego. Eventy zgodnie z naszą obawą przeniosły się do świata integracyjnych spotkań online. Świat online stał się podstawą pracy z domu, podstawą spotkań integracyjnych, do świata online przeniosło się wiele konferencji, eventów i wydarzeń kulturalnych. Mam nadzieję, że koniec tego dziwnego okresu jest coraz bliżej i niebawem wspólnie spotkamy się podczas team buildingu.

Wiosna pełna imprez integracyjnych

Nadchodzi wiosna, pierwsza wiosna po wyjątkowo ciężkim i nietypowym okresie, którym niewątpliwie była epidemia coronawirusa. Liczymy, że ta najbliższa wiosna będzie okresem pełnym niezapomnianych, integrujących spotkań i wyjazdów firmowych, które będą dla Was wspaniałym momentem w ciekawym miejscu. Wiosna to czas w którym wszystko zaczyna się odnowa i wraz jej nadejściem pojawia się szansa na powrót do normalnego życia. Wprowadzenie na rynek szczepionki przeciw wirusowi z pewnością ułatwi nam i Wam powrót do normalnego życia i funkcjonowania.

Integracja pracowników

Zapraszamy do organizacji spotkań zarówno w formie imprez firmowych jak i imprez integracyjnych. Organizujemy pikniki, paintball czy spływy firmowe. Wierzymy, że będzie to czas, w którym na wspólne spotkania całej firmy wybierzecie nie tylko catering w restauracji, ale zapewnicie działania integracyjne poza miejscem pracy. Jesteśmy pewni, że warto zorganizować spotkania pracowników i eventy dla klientów w terenie, np w najbliższej okolicy Warszawy. Organizacja spotkań zespołu z naszą firmą to gwarancja, że atmosfera będzie pełna integracji, budowania więzi pomiędzy pracownikami całej firmy. Impreza pełna atrakcji pod Warszawą, to czas podczas którego wszyscy spotkamy się i wspólnie będziemy świętować i budować integrację zespołu pracowników. Wierzymy, że nadchodzi czas niezapomnianych wydarzeń, tych realnych i prawdziwych, że będzie to czas pełen integracji uczestników.

Imprezy integracyjne Warszawa

Wasz wybór powinien paść na spotkanie, które poprawi współpracę. Nie ważne w jakiej formie, czy będzie to paintabll, atrakcje team building, atrakcje pneumatyczne czy atrakcje tematyczne np w formie integracyjnej zabawy w symulowaną epidemię 2020, ważne aby firmową integrację uczestników zorganizować dla każdego z zespołu pracowników. Nie ważne jest miejsce na Wasze imprezy integracyjne czy eventy, ważny jest kontakt jaki nawiążecie ze sobą podczas kolacji w restauracji, nie ważny jest catering, a to o czym będziecie rozmawiać, nie ważne są atrakcje a czas jaki mamy dla każdego. Nie liczy się miejsce, liczą się ludzie, ma zadziałać integracja. Jeśi planujecie zorganizować swoje imprezy integracyjne w dużym mieście jak Warszawa koniecznie wybierzcie miejsce na uboczu lub miejsce w którym będziecie mogli się poczuć intymnie. Jest bardzo ważnym, aby po takim czasie ludzie mogli się zbliżyć i ponownie poczuć, że są zespołem.

Tematyczne imprezy integracyjne

Agencja eventowa EVERAL organizuje tematyczne imprezy integracyjne dla firm. Gwarantujemy wspaniałe emocje i programy przygodowe oparte o indywidualne scenariusze wydarzeń, podczas których przypomnimy Wam jak ważnym czynnikiem budującym zespół jest team building. Nasze programy team building i atrakcje na które zapraszamy podczas imprez integracyjnych to wyjątkowe wydarzenia, mające na celu poprawę komunikacji w zespole, umacnianie więzi pomiędzy pracownikami czy budowanie zupełnie nowych relacji w tej nowej rzeczywistości i miejscu w którym się znaleźliśmy. Wspólne ćwiczenia z naszą kadrą, którą zapraszamy na wasze imprezy integracyjne i firmowe to gwarancja na ciekawy kontakt i np. bardzo emocjonujące rozgrywki w paintball Warto zwrócić uwagę jak bardzo naszą nową rzeczywistość kształtuje praca obok dzieci, wciąż to samo miejsce z którego pracowaliśmy każdego dnia czy brak spotkań z naszą firmowych podczas zwykłego papierosa w terenie.

Jakie będą Imprezy integracyjne w roku 2021? Jakie atrakcje wybierzecie na pikniki i eventy w terenie? Czy wiecie, że z naszą pomocą możesz zorganizować udaną imprezę firmową, zapewnić masę atrakcji na pikniki nie tylko blisko Warszawy. Organizacja imprez integracyjnych i firmowych to nasza pasja. Pamiętaj, że zapewniamy catering na pikniki, masę atrakcji na imprezę dla Twojej firmy. Każdego klienta traktujemy indywidualne, zapewniamy innowacyjne podejście do organizacji wydarzeń firmowych. Każda impreza jest dla nas najważniejsza.

Integracja uczestników

Wracając do tematu atrakcji na pikniki czy imprezy firmowe musicie wiedzieć, że zapewniamy organizację pikników firmowych w całej Polsce. Zobaczcie zresztą sami, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem organizacji imprez dla firm w Warszawie. Jesteśmy pewni, że nadchodzące imprezy integracyjne będą zupełnie inne niż do tej pory. Ludzie pragną ludzi, jesteśmy bowiem przedstawicielami wyjątkowo stadnego gatunku. Integracja uczestników, to cel jaki mamy na uwadze każdego dnia kierując do Was naszą ofertę imprez firmowych w Warszawie, imprez integracyjnych w terenie czy bogatą ofertę wynajmu atrakcji na spotkania dla dzieci. Imprezy integracyjne po roku 2020, będą w naszym odczuciu programami nastawionymi na maksymalne wykorzystanie czasu i obcowanie z kolegami i koleżankami z organizacji.

Team building nowych czasów

Imprezy integracyjne w tej nowej rzeczywistości, m. in. po wirusowej będą z pewnością bardzo trudnym wydarzeniem, szczególnie od strony organizacyjnej. Team building nowych czasów stworzy z pewnością zapotrzebowanie na wydarzenia hybrydowe, być może będzie to połączenie klasycznej integracji w terenie z integracją quizową online, może połączenie team buildingu na zasadzie gier tematycznych w oparciu o znane zadania z tematyki integracji online. Firma eventowa EVERAL wychodząc na przeciw oczekiwaniom organizatorów zapewni Wam wydarzenia i eventy pełne emocji. Z jednej strony od organizatorów wyjazdów na imprezy integracyjne czy spotkania team building oczekiwać się będzie budżetowej imprezy integracyjnej, z drugiej strony zapewnienia atrakcji, których organizacja wcale nie będzie tania czy łatwa. Każdy z gości imprez firmowych oczekiwał będzie atrakcji z efektem wow, zwykłe pikniki pod biurem odejdą raczej do przeszłości. Catering w formie kiełbaski i piwa czy atrakcja w postaci karaoke z laptopa kadrowej nie będzie pozytywnie odebrana przez zaproszonych gości. Jesteśmy pewni, że goście jadąc na imprezy integracyjne dla firm oczekiwać będą atrakcji bezpiecznych, ale jednocześnie kreatywnych, angażujących czy dające im nowe umiejętności. W nadchodzącym czasie organizacja wydarzeń takich jak pikniki integracyjne czy imprezy firmowe stanie się dla firm nie lada wyzwaniem, bowiem pracownicy zmęczeni sytuacją w roku 2020 będą oczekiwać więcej niż dotychczas.

Rok pełen spotkań integracyjnych

Mamy obawy, że wiele firm nie tylko w Warszawie postanowi przełożyć swoje imprezy firmowe na co najmniej drugi kwartał roku 2021. Jesteśmy pewni, że będzie to rok wyjątkowy, rok pełen spotkań integracyjnych i szalonych firmowych przygód. Zdajemy sobie jednak sprawę, że organizacja wielu imprez blisko Warszawy w pierwszym kwartale roku 2021 będzie musiała przenosić się do świata online, a organizacja wyjazdów na narty dla firm zostanie zawieszona. Świąteczne imprezy firmowe które miały odbyć się w restauracjach w Warszawie zastąpi catering zamówiony przez pracodawcę. Wierzymy jednak, że wiele imprez firmowych odbędzie się już niebawem, normalnie - jak kiedyś!

Firma wraca do reala

Imprezy firmowe to doskonały pomysł, aby po wielu miesiącach zdalnej pracy, odosobnienia czy zamknięcia w domach każdy z nas wspólnie spędził czas z ekipą z całej swojej firmy. Mamy przeczucie, że imprezy firmowe, pikniki czy masa atrakcji sprawią, że szybko zapomnimy to tym feralnym roku 2020. Liczymy, że wiele imprez firmowych wróci do świata realnego i wiele korporacji podejmie się organizacji swoich wydarzeń w Warszawie, Krakowie, Gdańsku czy Poznaniu. Jesteśmy pewni, że imprezy firmowe będą stałym punktem w Waszym kalendarzu wydarzeń, punktem tak bardzo oczekiwanym przez pracowników i zespoły działające w ramach Waszych struktur i organizacji. Integracja online to temat przez wielu znawców uważany jedynie za namiastkę prawdziwych spotkań firmowych i motywacyjnych.

Warszawa stolicą spotkań integracyjnych

Warszawa to stolica naszego kraju. Przed epidemią imprezy odbywały się tu bardzo często. Wielokrotnie było tak, że jednego dnia organizowaliśmy imprezy dla wielu firm jednocześnie. Warszawa to także siedziba naszej firmy, Warszawa to centrum polskiego biznesu w której działa bardzo dużo firm zajmujących się organizacją imprez integracyjnych, pikników firmowych czy zapewniających wynajem atrakcji na pikniki i imprezy firmowe. W tym jakże pięknym i wielkim mieście znajdziecie wiele miejsc i terenów zielonych idealnych do organizacji spotkań firmowych, eventów, pikników czy wieczorów tematycznych. Organizacja atrakcji podczas takich wydarzeń to sprawa dość łatwa jeśli ma się magazyn pełen sprzętu. Już dziś zobacz i wybierz jedną spośród wielu atrakcji z magazynu EVERAL. Wybierz coś co pasuje na organizowane przez Ciebie wydarzenie. Musisz pamiętać, że każda impreza jest inna i nie na każdą imprezę pasują te same pozycje i utarte schematy. Daj się ponieść kreatywności zespołu EVERAL Warszawa i zapytaj o atrakcje na imprezy firmowe i imprezy promocyjne.

Preferowane kierunki wyjazdów firmowych

Nadchodzące wyjazdy firmowe odbędą się z pewnością poza miejscem zamieszkania pracowników. Jesteśmy pewni, że każdy z nas ma już dość swojej okolicy i z pewnością, olbrzymią przyjemność sprawi wyjazd na urocze i obfitujące w tereny do integracji Mazury. Mazury to raj nie tylko dla grzybiarzy, ale także dla organizatorów wyjazdów firmowych. Można żeglować, grać w paintabll, przeprowadzać gry terenowe czy też topić samochody terenowe w błocie. Kolejnym idealnym regionem na wyjazdy firmowe są góry. Każdy z uczestników wyjazdów firmowych z przyjemnością zobaczy zachód słońca nad malowniczymi przełęczami czy ośnieżonymi szczytami Tatr. Wyjazdy integracyjne warto także organizować nad piękne plaże polskiego wybrzeża. Nad morzem pełno jest powodów dla których warto tu być. Nie mówię tylko o bardzo bogatej ofercie hotelowej, ale także o masie miejsc i pomysłów na idealny team building czy konferencję dla Twojej firmy. Warto także zwrócić uwagę na bogactwo smaków jaką niesie ze sobą nadbałtycka kuchnia i morskie przysmaki.

Wkrótce będzie normalnie, imprezy firmowe się odrodzą.

Jak głosi pewien szlagier "jeszcze będzie cudownie, jeszcze będzie przepięknie" tak i my zgadzamy się, że normalność potrzebna jest nam wszystkim. Nie kiedyś, nie chcemy czekać już dłużej. Tej normalności pragniemy już teraz. Chcemy aby imprezy firmowe wróciły do kanonu naszych wyjazdów już dziś. Jesteśmy pewni, że powrót do jakże długo wyczekiwanej normalności zrobi dobrze nam wszystkim i zapewni nam możliwość dalszego rozwoju i rozbudowy struktur agencji eventowej EVERAL. Ta normalność zapewni dobre i stabilne funkcjonowanie naszych firm i z pewnością pozytywnie wpłynie na poprawę samopoczucie nas wszystkich. Imprezy firmowe znowu staną się potrzebne, a my wspólnie z Wami tworzyć będziemy niezapomniane programy integracyjne dla firm, korporacji i osób indywidualnych. Do zobaczenia w realu!

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2022
envelopephone-handsetphonecrossmenu