Imprezy integracyjne w biurze


Lubisz swoje biurko i salę konferencyjną, a może jesteś zmęczony biurowym wnętrzem i jego surowością. Niezależnie od odpowiedzi- nasz pomysł to idealne rozwiązanie szczególnie w okresie zimowym. Integracja w biurze, jest rozwiązaniem dedykowanym zarówno dla małych firm jak i dla światowych gigantów. Zaaranżuj swoje biuro, a przy okazji zintegruj pracowników. Integracje nie muszą wiązać się z wysokimi kosztami, dalekimi wyjazdami i długimi przygotowaniami. Nowym rozwiązaniem na rynku eventowym są integracje w biurze. Korzyści wynikające z oszczędności wynajęcia sali są w tym przypadku zaletą drugoplanową.

Nowe formy rozrywki pozwalają dopasować się do każdej przestrzeni. Istnieje możliwość zamiany biura na jeden dzień w salon gier. Tak tak… Pomyśleliście kiedyś, że w kącie gdzie zawsze stoi rzutnik może stać cymbergaj, a tam gdzie siedzi Jola nagle znalazł się stół z piłkarzykami? Możecie przenieść się także do holenderskiego pubu i zagrać w Sjoelbak.

A może chcecie uczcić ze współpracownikami kolejny wspólnie przepracowany rok? Nic prostszego- czy ktoś się spodziewał, że w biurze możliwe jest testowanie win i piw? Otóż tak! W dodatku pod okiem profesjonalisty, który pomoże określić wiek czy aromat alkoholu. Wszystko to oczywiście po godzinach pracy;)

Na pewno Wasza sala konferencyjna nigdy nie była zamieniona w pole bitwy. Spokojnie nie będziecie przemalowywać biura za pomocą paintballa. Alternatywnym rozwiązaniem, mniej destrukcyjnym, są łuki ze specjalnymi strzałami. Jednak to nie koniec możliwości integracji w biurze.

Co by było gdybyście wrócili do czasów przedszkola i pobawili się klockami. Jako że jesteście więksi, klocki też będą większe, czasami nawet zamienią się w deski, młotek czy gwoździe. Wszystko to podczas budowania maszyny Goldberga. Oprócz aspektu integracyjnego, maszyna taka może pozostać w biurze i przypominać pracownikom o dobrej zabawie, o tym jak Andrzej wpadł na pomysł równoważni, Agnieszka najszybciej montowała wiatraki, a Roman wszystkich rozśmieszył przygwożdżeniem swojego rękawa do deski.

Możliwości oswajania biura na tym się nie kończą. Doskonały kontekst następnej atrakcji to przejście kolegi na emeryturę, przeprowadzka na drugi koniec kraju, a może urlop macierzyński. Zaskocz kolegę/koleżankę- żeby kolega opuścił mury pracy, musi się najpierw z biura wydostać! Popularna zabawa typu escape room teraz przybiera formę escape Office. Istnieje możliwość dopasowania zagadek do każdej przestrzeni.

Jako przykład integracji w biurze może posłużyć jedna z największych firm energetycznych, której pracownicy zostali zaskoczeni kiedy odkryli las w sali konferencyjnej oraz gry planszowe większe od nich samych.

Oswojenie biura i miejsca pracy jest istotnym elementem kultury organizacyjnej. Nie bez kozery, maszyny w wielkich koncernach miały nadane imiona takie jak Ania, Tosia czy Zosia. Pracownicy z większą ochotą przychodzą do biura i mają z nim pozytywne skojarzenia. Każdy z pracowników stara się spersonalizować swoje biurko poprzez zdjęcia rodziny postawione obok monitora czy kolorowe obrazki przyczepione na tablicy korkowej. Dlaczego nie oswoić całego biura przy wspólnej zabawie. Dzięki zabawom i luźnej atmosferze w sali konferencyjnej czy biurowym korytarzu, pracownik zyskuje nowe spojrzenie na przestrzeń pracy.

Zapraszamy na imprezy integracyjne w biurze.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu