Imprezy integracyjne nad Zalewem Zegrzyńskim


Ośrodek Szkoleniowy Allianz Rynia to dobre miejsce na organizację Waszej konferencji czy też imprezy integracyjnej. Warto wspomnieć, że wspólnie z działem sprzedaży Ośrodka mamy dla Was wyjątkową ofertę na imprezy integracyjne i pikniki dla firm nad Zalewem Zegrzyńskim, ale dziś nie o tym. Ośrodek Szkoleniowy Allianz Rynia to obiekt zlokalizowany w najbliższym sąsiedztwie Warszawy, dostępny z centrum miasta w czasie poniżej godziny. Jego urokliwa lokalizacja, pyszna kuchnia łącząca ze sobą tradycję oraz nowoczesność, sale konferencyjne z oknami czy przestronne pokoje to tylko jego wybrane atuty.

Poza powyższymi, my jako organizatorzy takich wydarzeń jak konferencje dla firm czy też imprezy integracyjne i pikniki firmowe nie tylko nad Zalewem Zegrzyńskim, dostrzegamy dyskretną obsługą, doskonały serwis konferencyjny w skład którego wchodzą wypiekane ciastka, soki i napoje oraz teren zielony, który otacza obiekt.

Ośrodek Szkoleniowy Allianz Rynia zlokalizowany jest jak sama nazwa wskazuje w miejscowości Rynia. Rynię otaczają lasy sosnowe z jednej strony, a wody Zalewu Zegrzyńskiego z drugiej. Dzięki temu obiekt doskonale nadaje się na imprezy integracyjne i pikniki firmowe. Okoliczne lasy i wody jeziora pozwalają nam na organizację przeróżnych scenariuszowych wydarzeń dla firm takich jak gry scenariuszowe czy plenerowe imprezy tematyczne.

Wartym zauważenia jest możliwość organizacji regat czy też tradycyjnych spływów kajakowych, które w naszych oczach stanowią doskonały pomysł na integrację dla firm. Imprezy integracyjne nad Zalewem to nie lada wyzwanie organizacyjne, ale jesteśmy pewni, że w Ośrodku Allianz znajdą Państwo pełne wsparcie organizacyjne.

Teren zielony wokół ośrodka, w skład którego wchodzi wyjątkowy starodrzew oraz pięknie utrzymana polana piknikowa z ogniskiem oraz wiatą grillową to idealne zaplecze na pikniki firmowe. Pikniki firmowe organizowane w ośrodku możemy wzbogacić o dmuchańce czy też inne programy animacyjne dla dzieci, tak by sprawić by nikt podczas całodziennego spotkania dla firm nie nudził się czy nie miał co ze sobą zrobić.

Hala sportowa, która znajduje się na terenie ośrodka to dokonała alternatywa w przypadku organizacji dużych konferencji czy też pikników firmowych, szczególnie gdy figla spłata nam pogoda.

Organizacja konferencji w tym obiekcie też nigdy nie sprawiała nam przeszkód - wiele rodzajów sal konferencyjnych do wyboru, wszystkie oczywiście klimatyzowane i co ciekawe wyposażone w światło dzienne dzięki oknom - które oczywiście można szczelnie zasłonić.

Ośrodek Allianz to także duży parking, na którym mogą Państwo zaparkować swoje auta lub też my możemy zorganizować na nim tor gokartowy. Ośrodek Allianz nad Zalewem Zegrzyńskim to morze możliwości organizacyjnych, których doskonałym zwieńczeniem będzie z pewnością wieczorna dyskoteka z doskonałym na DJ na event.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu