Bitwa na łuki

Bitwa na łuki coraz częściej nazywana Archery tag czy Bitwa Łuczników to idealna rozrywka na Twój event integracyjny. Już dziś skontaktuj się z biurem firmy eventowej Everal i dowiedz się więcej. Bitwa  łuczników to doskonały pomysł na imprezę integracją czy firmowy team building dla Twojej grupy. Bitwa na łuki to także doskonały przerywnik podczas innych programów, np. podczas spływu Wkrą na naszych mega pontonach. Archery tag polecamy  szczególnie na wszelkiego rodzaju spotkania, podczas których potrzebna jest dawka pozytywnej i bezpiecznej adrenaliny. Jest to wyjątkowa atrakcja na imprezy, która gwarantuje pełną emocji rozgrywkę na mobilnym polu do gry wyposażonym w szereg dmuchanych przeszkód.

Bitwa na łuki to nowa forma firmowej integracji, to pełna emocji gra bez siniaków. Zagraj z nami w sali konferencyjnej czy też w innym dowolnie zaaranżowanym miejscu. Bitwa łuczników to polowanie na punkty przeciwnika, to nielimitowana ilość strzał, to 10 minut czystej adrenaliny!

Bitwa na łuki to nic innego jak odrobinę inna odsłona imprez paintball. Najważniejszą jej zaletą jest brak siniaków. Podczas gry w archery tag używasz strzał z miękkimi zakończeniami. Bitwa łuczników gwarantuje Ci także nielimitowaną ilość strzałów co daje możliwość wielu rozgrywek. Jest to także atrakcja bardziej ekologiczna. Podczas rozgrywek archery tag nie zostają zużyte kulki, złego wpływu na środowisko nie ma także pozostawiony na polu rozgrywek barwnik czy łuski.

Jak może wyglądać Twoja atrakcja:

  • podzielimy Was na zespoły,
  • w miejscu bitwy na łuki wprowadzimy Was w zasady rozgrywki,
  • z głośników płynąć będzie muzyka,
  • czas rozgrywki w archery tag może być ograniczony,
  • zwycięża tylko jeden zespół, ten który zdobędzie najwięcej punktów.
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu