Bumperball

Bumper Ball to inaczej bubble football. Jest to bardzo ciekawa atrakcja na wszelkie imprezy integracyjne, pikniki firmowe czy juwenalia. Bumper ball to dmuchane piłki o średnicy około 1.5m którymi możecie w sposób bezpieczny zderzać się do woli. Bubble football to zupełnie inne ale bardzo ciekawa odmiana piłki nożnej. Podczas integracyjnych rozgrywek w bumper ball / bubble football gramy w specjalnych dmuchanych kulach, które mają za zadanie ochronić nas przed uszkodzeniami ciała i kontuzjami. Dzięki szerokości piłek ryzyko kontuzji jest minimalne.

Bubble football po części nawiązuje do rugby, w którym to gracze wpadają na siebie. Bumper Ball to jednak gra w pełni bezpieczna, w której gracze jedynie się zderzają i odbijają od siebie tworząc spektakularne, ale nie groźne widowisko. Cała gra ubarwiona jest kolorowymi koszulkami, piłką. Jest to jedna z nie wielu firmowych atrakcji na imprezy integracyjne, która zapewnia salwy śmiechy obserwatorom.

Turnieje bumper ball z zasady rozgrywane są na boisku 10 metrów x 20 metrów, na którym są dwie bramki. Ilość zawodników na polu do 10, optymalnie 8, po czterech w każdej drużynie. Zasady nie przewidują wyznaczonego bramkarza. Podstawową zasadą jest zakaz wybijania piłki poza boisko. Na tym zasady się kończą. Proste?  Zdecydowanie. A mimo to wyjątkowe atrakcyjne i oszczędne dla budżetu.

Cel gry może być bardzo różny. Może to być np. eliminowacja przeciwnika / np. przewrócić go do góry nogami i strzelić mu gola. Oczywiste?

Jak to będzie:

  • podzielimy Was na zespoły,
  • w miejscu gry w bumper ball wprowadzimy Was w zasady rozgrywki,
  • z głośników płynąć będzie muzyka,
  • czas gry bubble football jest ograniczony przez regulamin
  • zwycięża tylko jeden zespół, ten który strzeli najwięcej bramek,
  • optymalny czas jednej rozgrywki około 10 minut.

Zapraszamy na boisko.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu