Escape room

Escape room

Przedstawiamy nasze wyjątkowe, w pełni mobilne i niezależne Escape Roomy. Nasze pokoje zagadek zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagających Klientach oczekujących niezależnej formy rozgrywki podczas firmowych imprez integracyjnych, spotkań z klientami czy w trakcie pikników integracyjnych.

Organizowane przez nas escape roomy są niezależne od czynników zewnętrznych. W pełni dostosujemy się do warunków jakie zastaniemy w miejscu realizacji eventu. Jeżeli planujecie spotkanie integracyjne w hotelu- odpowiednio zaaranżujemy pokój hotelowy lub małą salę konferencyjną. Jeżeli jednak organizujecie piknik firmowy w plenerze- przywieziemy nasze mobilne namioty typu cube. Niezależnie od posiadanej przestrzeni, wyposażymy ją w meble i odpowiednią scenografię. Każdy z naszych mobilnych escape roomów może wzbogadzić o podgląd w kamerach na żywo,  czy łączność z grupą przebywającą aktualnie w escape romie.

Scenariusze mobilnych escape roomów

Dajemy Ci do wyboru kilka scenariuszy integracji w escape roomie.  Szczegółnie polecamy np. „Fabrykę Zabawek”, w której będziecie poszukiwać Twórcy porwanego przez Trole lub „Zagadki podróżnika”, gdzie zgłębicie tajemnice map. Będziecie też mogli podróżować w czasie, jeśli zdecydujecie się na escape room „PRL”, w którym przywita Was obwieszczenie Generała Jaruzelskiego. W okreście xmass party czy świątecznych imprez firmowych polecamy Wam escape room „Pracownia świętego Mikołaja”, gdzie będziecie musieli znaleźć listę grzecznych dzieci i dopisać się do niej.

Stwarzamy Wam także możliwość zbudowania escape roomu od podstaw. Będziecie mogli sami wymyślić tematykę misji, a my przygotujemy całą scenografię i pytania dopasowane do nowego motywu lub do Waszej firmy. Z tej formy firmowej integracji możecie zrobić także doskonałe narzędzie team building, kiedy to stworzycie escape room dla swoich koleżanek i kolegów z firmy. Wy stworzycie escape room, a kolejna drużyna będzie musiała złamać Wasz szyfr i rozwiązać przygotowane przez Was zadania.

Escape room dla dzieci

W ofercie firmy eventowej Everal znajdziecie też bajkowe escape roomy dla dzieci. Zagadki i zadania dopasujemy do wieku grupy docelowej biorącej udział w integracji czy pikniku firmowym. Tuż przed wejściem po pokoju zagadek spotkacie też naszego Animatora odpowiednio ucharakteryzowanego zgodnie z motywem przewodnim atrakcji, który opowie Wam o formule i zasadach gry. Pamiętajcie, także o naszych kamerach, dzięki którym będziemy mogli śledzić postęp rozwiązywania zagadek, a mistrz escape roomu udzieli Wam drobnych podpowiedzi.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu