Firmowa Olimpiada

Firmowa Olimpiada

Olimpiada sportowa to wyjątkowy program team buildingowy stworzony w duchu wspólnej integracji i wzajemnego motywowania się zespołów do wykonywania przygotowanych zadań sportowych.

Dzięki specjalnie przygotowanemu harmonogramowi zmagań sportowych, na kolejnych konkurencjach spotkacie się za każdym razem z innym przeciwnikiem. Pozwoli to, pomimo podziału na drużyny, na integrację z prawie wszystkimi Uczestnikami spotkania. Na każdej stacji zadaniowej będziecie zdobywać punkty, które będą uwzględnione w końcowej klasyfikacji zespołowej. Przygotowane zadania nauczą Was współpracować i komunikować się. Kluczem do sukcesu będzie też odpowiednie dopingowanie, motywowanie, a przede wszystkim wspieranie osób z drużyny. Będziecie musieli wspólnie opracować strategię gry, a następnie ją zrealizować. Zmagania sportowe poprzedzone zostaną malowaniem drużynowych flag oraz odpaleniem olimpijskiego znicza.

Podczas Firmowej Olimpiady czekają Was takie zadania jak:

Dmuchana koszykówka- atrakcja podczas, której Uczestnicy mają za zadanie oddać jak najwięcej trafnych rzutów do koszy umieszczonych na naszym dmuchańcu.

Walka sumo- Uczestnicy ubrani w specjalne stroje zawodników sumo toczą walkę, każdy fałszywy ruch może skończyć się miękkim lądowaniem na macie.

Mega piłkarzyki ludzkie- to przeniesienie klasycznej, świetlicowej gry na nieco większą skalę,  w rolę piłkarzyków przywiązanych do rur wcielą się sami Uczestnicy Firmowej Olimpiady

Dmuchanie byka- Uczestnicy za pomocą specjalnych pasów nadają ruch naszemu bykowi. Jeździec ma za zadanie jak najdłużej utrzymać się na grzbiecie.

Mega Dart- poznajcie wielką dmuchaną tarczę podzieloną na strefy punktowe. Każde trafienie przybliża graczy do zwycięstwa. Uczestnicy rzucają do celu specjalnymi woreczkami z rzepem.

Hokej na trawie w sukienkach- konkurencja polegająca na wbiciu piłeczki do bramki przeciwnika. Żeby jednak zawodnicy nie mieli tak łatwo- ubrani zostaną w specjalne sukienki, które ograniczą ich pole widzenia i mobilność. Tylko współpraca pozwoli Wam osiągnąć sukces.

Ring bokserski- nasz pneumatyczny ring bokserski to urządzenie o wymiarach 5 na 5 metrów. Jest to integracja poprzez rywalizację polegająca na pokonaniu przeciwnika za pomocą wielkich miękkich rękawic.

Bitwa łuczników- w tej konkurencji naprzeciw siebie stają dwie pięcioosobowe drużyny. Każdy z zawodników otrzyma łuk, ochronną maskę oraz strzały zakończone miękką pianką. Gra nie skutkuje zabrudzeniami ani siniakami. Zadaniem drużyn jest wystrzelanie wszystkich kropek z tarczy rywala. Dodatkowo istnieje możliwość eliminacji przeciwników. Wszystko zależy od Was- jaką taktykę obierzecie i czy będziecie szybsi od przeciwnika. Pole gry zostanie zaaranżowane dzięki pneumatycznym przeszkodom.

Pamiętajcie jednak, że program Firmowej Olimpiady Integracyjne, to przede wszystkim wspólne i miłe spędzenie czasu oraz możliwość poznania się lepiej w organizacji. Przygrywająca muzyka w tle zmagań sportowych z pewnością wprawi Was w dobry humor i zmotywuje do wspólnego działania.

Nad właściwym przebiegiem zmagań sportowych czuwać będzie nasza kadra instruktorska. Animatorzy przedstawią cel zadania, będą nadzorować jego prawidłowe wykonanie, a następnie przyznają punkty.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu