Gry miejskie

Doskonałą propozycją związaną z organizacją wspaniałej imprezy integracyjnej jest z pewnością organizacja gier miejskich czy też gier scenariuszowych. W ofercie agencji eventowej EVERAL znajdziesz szereg pomysłów związanych z przygotowaniem i przeprowadzeniem gry miejskiej. Organizacja tego typu programów integracyjnych to doskonały pomysł na stworzenie wręcz idealnego scenariusza eventu team building.

Organizacja gier miejskich opiera się najczęściej o szereg stacji / atrakcji na których pojawiające się grupy, biorące udział w procesie team building, mają przed sobą postawione zadanie do wykonania. Może to być np. wspólne ćwiczenie grupowe, zadanie twórcze czy quiz wiedzy związany choćby z firmą. Wspomniane wcześniej zadania i czynności powinny być powiązane z tematem przewodnim naszej gry miejskiej czy terenowej.

Jeśli chcesz w swojej firmie czy instytucji zorganizować grę miejską zapraszamy do wypełnienia naszego briefu, dzięki czemu będziemy mogli lepiej poznać Twoje oczekiwania i potrzeby.

Jak to będzie?

Jeśli już zdecydujesz się na organizację gry miejskiej przedstawimy Ci scenariusz dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Po jego zaakceptowaniu oraz ustaleniu terminu realizacji gry miejskiej przygotujemy szereg atrakcji, stacji czy też zadań, które w dniu Twojego eventu zorganizujemy na miejscu wydarzenia. Jeśli okaże się, że planowana gra miejska wymaga pozwoleń, uzyskamy je. Organizacja gier miejskich to nie do końca zadanie banalne.

W dniu samej realizacji gry miejskiej spotkamy się z grupą w ustalonym wcześniej miejscu i wprowadzimy uczestników w tajniki i założenia naszego programu team building. Na poszczególnych stacjach eventu oczekiwać będą na Was nasi animatorzy, którzy przeprowadzą z uczestnikami zadania i ćwiczenia. Jeśli zdecydujecie się włączyć do gry naszą aplikację mobilną, podamy Wam link do systemu logowania, dzięki któremu zgłosicie swoją drużynę do rozgrywek.

Podczas finału gry miejskiej podsumujemy Wasze zmagania i wskażemy zwycięzców czy też najbardziej zaangażowane w grę miejską zespoły.

Gry Miejskie organizujemy na terenie dowolnie wybranych miast czy terenów zurbanizowanych Będzie to niezapomniana wyprawa, podczas której uczestnicy podążą tropem ciekawych zagadek i odszukują zaszyfrowane informacje, równocześnie poznając historię nawiązującą do wybranej lokalizacji.

Spodobało Ci się? Zorganizuj z nami grę miejską już dziś. Jak zapewne wiesz, Wspieramy Organizatorów Wydarzeń.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu