Maszyna Goldberga

Maszyna Goldberga

Program Machina Goldberga to wyjątkowa propozycja na spotkania integracyjne dla firm, możliwy do realizacji o każdej porze roku, niezależnie od pogody. Tu liczy się współpraca i zaangażowanie całego zespołu, całej firmy, niezależnie od pozycji czy umiejętności technicznych.

Budowa wyjątkowego mechanizmu to wszak doskonała gra czy zabawa integracyjna, wymaga jednak od uczestników, by te proste urządzenia zamienili na wyjątkowo nie skomplikowane mini maszyny, które połączone w całość pokażą jak wielka jest współpraca i jaka siła drzemie w Waszym zespole.

Machina Goldberga

Z pozoru nic niemówiąca plątanina kabli czy dziesiątki różnych skrzyń, setki metrów listewek i lin, zakręcone węże i ciężkie kule to tylko wybrane elementy jakie czekały będą na Was podczas realizacji tego eventu. Do tego narzędzia niczym w warsztacie szalonego wynalazcy Rube Goldberga i jeden cel – na koniec zapalić kilka lampek czy odsłonić kotarę skrywającą Waszą produktową super nowość.

Każdy ma swój kawałek maszyny do zbudowania, każdy kawałek maszyny wykonuje proste czynności, każdy może mieć realny wpływ na finał Waszej zabawy i pracę tego wspaniałego urządzenia. Musicie pamiętać, że jeśli nie zadziała jakikolwiek kawałek Waszej układanki, to cała maszyna również nie zadziała właściwie. To od Was finalnie zależy powodzenie budowy, to Wy macie finalny wpływ na sukces całego zadania i przedsięwzięcia.

Zastanawiacie się, o co chodzi? Skąd znacie Rube Goldberga? Gdzie o nim słyszeliście?

My zastanawiamy się, dlaczego jeszcze nie wiecie! Wszak ten program integracyjny to hit!

Budujemy Maszynę Goldberga / Mechanizm Einsteina na event

Projekt imprezy integracyjnej został oparty szkic urządzenia wg pomysłu nie do końca zrównoważonego wynalazcy, szalonego rysownika i dowcipnisia, a może niedocenionego naukowcy. Tak, ten amerykański Dziwak, Rube Goldberg, który zresztą otrzymał nagrodę Pulitzera postanowił stworzyć projekt wyjątkowej machiny, która w mega skomplikowany sposób wykona wyjątkowo prostą czynność.

Już dziś poznajcie Maszynę Goldberga.

Zabawa, integracja, team building gwarantowane. Maszyna Goldberga to idealna propozycja na event wewnątrz jak i na zewnątrz, do Was należy wybór gdzie zrealizujemy ten program integracyjny. Program realizujemy w hotelach, salach konferencyjnych, biurach firm czy w plenerze. Wszystko zależy od koncepcji planowanego eventu czy też założeń organizatora spotkania integracyjnego.

Jak wygląda event z Maszyną Goldberga?

Przywieziemy do Was masę części z których składa się program. Wszystkie niezbędne elementy zamontujemy w miejscu realizacji spotkania, a następnie to miejsce przygotujemy na przyjęcie pierwszych Gości. Po oficjalnym powitaniu przez konferansjera, podzielimy Was na grupy, losowo – jak zawsze. Staniecie w jednym długim rzędzie i dokonamy losowego przydziału uczestników, którzy będą przypisani do budowy wskazanych stacji Goldberga / Einsteina. Będzie to początek tej wspaniałej zabawy integracyjnej.

Następnie Grupy wylosują projekty budowlane i staną przed wyjątkowym zadaniem – stworzyć część układanki, która po spięciu w całość z pozostałymi grupami – zadziała. Taka jest właśnie idea wspominanej już wcześniej idei Maszyny Goldberga / Mechanizmu Einsteina. Liczy się tylko i wyłącznie sukces całego zespołu, bowiem to zespół liczy się w każdej organizacji.

Do dyspozycji będziecie mięli niezbędne narzędzia i materiały budowlane, Wasza kreatywność nie będzie niczym ograniczana, a przedstawione projekty posłużą jedynie za przykład i wskazówkę. Przygotowane przez nas projekty budowlane, które wykorzystacie podczas realizacji programu przypominają projekty, jakie możecie znaleźć w paczkach z meblami w pewnym słynnym szwedzkim sklepie. Będą jasne i czytelne.

Projekt Maszyny Goldberga

Projekty budowlane w łatwy sposób wskażą Wam drogę, którą będzie należało obrać podczas procesu budowy Machiny Goldberga / Mechanizmu Einsteina.

Po rozpoczęciu budowy Maszyny, nasi koordynatorzy wspomagać Was będą drobnymi podpowiedziami i sugestiami, a w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych i mało prawdopodobnych problemów związanych z wykonaniem stacji zadaniowej z programu Maszyny Goldberga udzielą cenny rad.

Do budowy stacji wykorzystywać będziecie mogli elementy drewniane, piłki, kulki, koła, opony, konewki, kule, liny czy stalowe kulki i rurki. Przyda się woda, mały statek i balony i kilkadziesiąt metrów taśmy. Każda z drużyn budująca Mechanizm Goldberga będzie miała do dyspozycji elektronarzędzia, jak wkrętarki, wyrzynarki i klei na gorąco. Zadbamy o Wasze dłonie - udostępnimy Wam rękawiczki, Wasze oczy chronić będą okulary ochronne. Machina Einsteina musi być przecież wyjątkowa.

Podczas finału zbudowana przez Was Maszyna Goldberga / Mechanizm Einsteina

może otworzyć skrzynie z której wylecą balony z confetti, ściągnąć kotarę podczas premiery samochodu, uruchomić nalewak z piwem czy np ....  Jaki jest Wasz pomysł na ten event? Gwarantujemy Wam, że Maszyna Goldberga może mieć dziesiątki przeróżnych zastosowań.

Na realizację programu Maszyna Goldberga potrzebujemy średnio 3.5h, nie licząc oczywiście czasu na montaż czy demontaż po evencie. Nasza największa Maszyna Goldberga miała łączną długość blisko 400 metrów i składała się z 81 stacji. Był to wyjątkowo sprawnie działający Mechanizm, a wspomniana Maszyna Goldberga została zbudowana podczas integracji w jednym z największych hoteli w Polce.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu