Misja Epidemia

Misja epidemia

Klasyczne programy team buildingowe macie już za sobą i potrzebujecie nowości? Przedstawiamy program scenariuszowy, w ramach którego będziecie rywalizować między zespołami, współpracować wewnątrz zespołu, a przede wszystkim dobrze się bawić i integrować.

Zamknijcie oczy i razem rozpocznijcie z nami swój program integracyjny

Tajemniczy wirus zapanował nad światem. Cała ludzkość została zarażona i zamieniła się w pełne agresji i szaleństwa potwory. Wy jesteście jedyną ocalałą grupą. Przed Wami wyjątkowe zadanie, musicie wyruszyć na pełną niebezpieczeństw misję ratunkową i ocalić ludzkość. Otrzymacie informację, że istnieje szczepionka, która uchroni Was przed mutacją i pozwoli na odbudowanie ludzkości. Aby ją odnaleźć musicie wykonać szereg zadań, by otworzyć skrzynię, w której została zamknięta.

Podczas misji integracyjnej powinniście być bardzo ostrożni, trzymać się razem, pomagać sobie nawzajem i przede wszystkim nie dać się wirusowi! Początek eventu to spotkanie z szalonym naukowcem, który poinformuje Was o czyhającym zagrożeniu i istnieniu lekarstwa. Przeprowadzi też szereg badań, by dowiedzieć się czy na pewno nie zostaliście zarażeni wirusem. Każdy z Was otrzyma kombinezon i maskę ochronną. Jesteście gotowi? Misję ratowania świata czas zacząć!

Będziecie musieli wykonać szereg zadań integracyjno- sprawnościowych. Na każdej stacji zadaniowej spotkacie się z innym zespołem. Zmierzycie się z takimi zadaniami jak transport delikatnego ładunku czy opatrzenie i przetransportowanie rannej osoby w bezpieczne miejsce. Wasza zimna krew zostanie wystawiona na próbę podczas zadania team building w zadymionym namiocie, zaś umiejętność komunikacji w sytuacji stresowej zostanie sprawdzona dzięki alfabetowi semaforowemu. Na sam koniec czeka Was budowa broni.

Na specjalne życzenie, możemy urozmaicić nasz program team building o ciekawy catering potraw ekstremalnych. W menu znajdziecie między innymi świerszcze kubańskie smażone na chrupko, koniki polne w czekoladzie aromatyzowanej imbirem, szarańcze pustynną smażoną na maśle z solą morską czy węża marynowanego w zielonym curry i trawie cytrynowej. Taką atrakcję z pewnością długo będziecie pamiętać.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu