Off road

Imprezy off road dla firm

Lubicie off road, kochanie jazdę 4x4 po bezdrożach? My też! Nie ma nic lepszego niż samochody terenowe na imprezie team building. Jest to wręcz doskonały pomysł na spotkanie integracyjne dla Twojej firmy.

Podczas organizacji imprezy off road dla firmy podzielimy Was na zespoły. Każda drużyna dostanie do dyspozycji samochód terenowy, np. Nissan GR lub Land Rover. Podczas każdej imprezy integracyjnej off road w każdym samochodzie 4x4 będzie kierowca / instruktor, który zadba o bezpieczeństwo uczestników podczas firmowego rajdu off road. Nasi instruktorzy zabiorą Was na leśne czy nadrzeczne bezdroża, podczas pokonywania których przeżyjecie wspaniałą przygodę z samochodami terenowymi. Bez względu na posiadane umiejętności jazdy off roadowej, każdy z uczestników zasiądzie za kierownicą samochodu i przejedzie część wyznaczonej na imprezę off road trasy. Jesteśmy pewni, że nie raz podczas off roadowej wyprawy firmowej Wasze auto się zakopie.

Nie będzie to jednak dla Was problem. Dodatkowym wyzwaniem i atrakcją podczas Waszego rajdu off road będzie posiadanie na pokładzie całego zespołu uczestników, gotowych w każdej chwili dopomóc kierowcy w pokonaniu trasy. Jesteśmy pewni, że podczas takich sytuacji zadziałają wspaniałe procesy integracji i team buildingu.

Przykładowy przebieg spotkania:

Podczas firmowego spotkania off road, w bazie grupa zostaje losowo podzielona na teamy, w których odbywało się będzie wykonywanie zadań terenowych. Podczas podziału na samochody stworzycie swoje integracyjne drużyny off road. Każda z drużyn będzie mogła zostać oznaczona kolorowymi szarfami / samochody/, tak by była możliwa ich jak najszybsza identyfikacja. Pozwoli to instruktorom oceniać, który z zespołów podczas wyprawy off road pracuje i pomaga innym najlepiej. Wszak to integracja i team building.

Po podzieleniu grupy na drużyny, uczestnikom spotkania wręczane zostaną poglądowe mapy terenu z zaznaczonymi punktami kontrolnymi, w których ukryta będzie kolejna część mapy mówiąca o miejscu ukrycia kluczyków do samochodów.

Aby zdobyć kluczyki, należało będzie wykonać pierwsze zadanie terenowe... Tak będzie jeśli wybierzecie zadania dodatkowe. Jeśli jednak postanowicie, że chcecie wziąć tylko udział w wyprawie off road bezpośrednio po rozpoczęciu spotkania integracyjnego pojedziecie na trasę swojego rajdu off rad. Integracja i team building to bowiem główny cel naszego spotkania firmowego.

Jak to będzie:

  • spotkamy się w wybranym miejscu,
  • grupę podzielimy na podgrupy, które zajmą miejsca w samochodach terenowych,
  • pojedziemy w teren, gdzie czeka na Was przygoda i integracja,
  • podczas przejazdu każdy, z uczestników będzie miał możliwość kierowania pojazdem,
  • wymagamy posiadania ważnego prawa jazdy.
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu