Ucieczka z Alcatraz

Ucieczka z Alcatraz

Przed Państwem jeden z najpopularniejszych integracyjnych programów team buildingowych. Całe spotkanie i wszystkie zadania z jakimi zmierzą się Uczestnicy integracji będą ściśle nawiązywały do motywu przewodniego spotkania jakim jest słynne więzienie Alcatraz.

Przykładowa historia spotkania integracyjnego mówi, że dzięki niezwykle długiemu i bardzo skomplikowanemu procesowi inwigilacji „Grupy przestępczej Azorek” przez zespół najlepszych detektywów udało się doprowadzić do schwytania bardzo groźnych bandytów. Grupa tych jakże groźnych przestępców została skazana i osadzona w Ośrodku Resocjalizacyjnym o zaostrzonym rygorze. Pojawił się jednak problem. Jeden z osadzonych zdobył plan więzienia wraz z mapą ukrycia kluczy dla jego bram. By zdobyć klucze należy pomóc kolejnym osadzonym w ich pracach codziennych. Taki będzie cel Waszego spotkania integracyjnego.

Początek eventu to spotkanie na placu więziennym, gdzie osadzeni zostaną zarejestrowani. Każdy z więźniów zostanie oznaczony kolejnym numerem kontrolnym oraz otrzyma ...... z Zakładu Karnego. Aby zdobyć klucze do więziennych bram, wszyscy osadzeni muszą współpracować i wspólnie wykonywać zadania integracyjne. Przed Uczestnikami szereg zadań team buildingowych. Napisz do nas aby je poznać.

Współpraca wszystkich zespołów pozwoli osiągnąć upragniony cel. Mogą nim być przysłowiowe klucze do bram więziennych czy klucz do skrzyni pełnej skarbów. Dzięki temu programowi poznacie się lepiej, wzmocnicie integrację czy komunikację. Wydarzenie z pewnością zostanie przez Was zapamiętane na długo. Jako uzupełnienie proponujemy usługi fotografa, który uwieczni Waszą dobrą zabawę i współpracę.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu