Wymiatacze

Program Wymiatacze to szereg torów przeszkód oraz atrakcji w postaci aren, które stanowią doskonały pomysł na wszelkiego rodzaju pikniki oraz spotkania integracyjne.

Program Wymiatacze powstanie na Państwa evencie w zaledwie 2 godziny - tylko tyle czasu potrzebujemy, aby zbudować wyjątkową i niepowtarzalną atrakcję, która sprawi, iż organizowane przez Państwa wydarzenie pozostanie niezapomnianym.

Program Wymiatacze na dzień dzisiejszy to: Tor Wipe Out Planet składający się z olbrzymich kul, tor imitujące pale na wodzie, tor wahadła nawiązujący do słynnej przed laty gry komputerowej Prince of Persja. W skład programu Wymiatacze wchodzi także Tor Zbijak, na którym uczestnicy nawiązując do bardzo popularnej w kręgach sportowych gry mają za zadanie z pomocą blisko metrowej średnicy piłki zrzucić biegnącego po trapie uczestnika. W skład torów wymiatacze wchodzi także wyjątkowo popularny Tor Przeciskacze składający się z serii niesamowitych tuneli i przeszkód, zjeżdżalni i innych niespodzianek.

Program Wymiatacze do także areny do walk. Na chwilę obecną dostępne są takie jak Arena Wieża służąca do wspinaczki, Arena Siłaczy, na której śmiałkowie mają za zadanie pokonać przeciwnika podczas konkurencji siłowej. Arena wirówka to pozycja szczególna w programie Wymiatacze. Stwarza ona możliwość pokonania ziemskiego przyciągania i poczucie wyjątkowej siły odśrodkowej. To szansa na przeżycia podobne do tych, których doznają piloci myśliwców. Arena demolka pozwoli Wam poczuć, jaką siłę niesie w sobie rozpędzona kula. Z jej pomocą będziecie mięli za zadanie zrzucić przeciwnika z jego bazy. Efektem prowadzonych na Arenie Demolka walk są spektakularne, jednak bezpieczne upadki. Ostatnią z aktualnie dostępnych aren jest Arena Gladiator. Konstrukcyjnie arena przypomina ring bokserski jednak zasady gier i turniej są zupełnie inne. Celem gry jest zrzucenie przeciwnika poza pole gry. Z pomocą przychodzą Wam specjalne tyczki.

Jak to będzie:

  • podzielimy Was na zespoły,
  • na placu apelowym wprowadzimy Was do gry,
  • z głośników płynąć będzie tematyczna muzyka,
  • grupowo wykonacie zadania integracyjne,
  • na każdej stacji oczekiwał będzie na Was animator,
  • czas gry jest ograniczony,
  • zwycięża tylko jeden zespół.
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu