Zmieniamy standard imprezy integracyjnej.


Gdy już totalnie wyczerpały się Wam pomysły na hotele w określonym Waszymi możliwościami budżecie przychodzi pora na odmianę. Odmiana to jak zapewne wiecie szukanie innego, równie dobrego rozwiązania dla Waszej imprezy integracyjnej. Odmiana często wiązać się może z pewnym szokiem dla uczestników wydarzenia. Nie chcemy jednak przyprawić nikogo o zawał serca, postarajmy się wiec o trafne rozwiązanie.

Skoro postanowiliśmy tym razem zaszokować swoich gości, to zróbmy to w sposób przemyślany. Szok zbyt drastyczny może niestety narazić Was na wyjątkową krytykę, której każdy z nas chciałby raczej uniknąć.

Zakładamy zatem, że szok ten nie może być negatywny. Jak to osiągnąć, aby zmieniając standard kreowanego eventu, nie wywołać drastycznego przerażenia w oczach Gości. Czy to w ogóle możliwe i jakim budżetem trzeba dysponować, by to osiągnąć.

Załóżmy zatem, że na planowaną imprezę integracyjną budżet mamy dokładnie taki sam jak w latach ubiegłych. Nie bardzo nas stać na realizację wydarzenia w hotelu mającym więcej gwiazdek – cóż więc zrobić?

Rozwiązanie jest proste – szukać alternatywy.

Dobrym rozwiązaniem takiej sytuacji z pewnością może być znalezienie ciekawego Ośrodka Szkoleniowo – Konferencyjnego, Szkoleniowo – Wypoczynkowego czy też Uzdrowiska Konferencyjnego – nazwa nie jest ważna. Ważne jest to, abyśmy osiągnęli zakładany cel organizacyjny.

Ośrodki, tak nazywajmy je roboczo, to też bardzo dobra baza na organizację wszelkiego rodzaju imprez integracyjnych, konferencji. Często posiadają naprawdę ciekawe i lepsze tereny na piknik firmowy niż hotele.

W dzisiejszych czasach owe obiekty oferują bardzo ciekawy standard zakwaterowania w naprawdę rozsądnych cenach. Ich lokalizacje – często nad wodą, w otulinie lasów czy pól pozwalają organizatorom eventów na wykorzystanie ich jako naturalnych elementów podczas planowania imprez integracyjnych czy też gier terenowych.

Miejsca te, są także doskonale wyposażone pod względem gastronomicznym czy kulinarnym. Jakiś czas temu prawa rynku zmusiły je do przeprowadzenia inwestycji w zakresie wyglądu restauracji czy smaków potraw. Gruntowna rewolucja, która przeprowadziła w nich modernizacje i dostosowała do dzisiejszych wymagań zdecydowanie umożliwiają na ich terenie organizację konferencji i innych wydarzeń firmowych.

A może agroturystyka? Co Wy na to?

Jeśli planujecie wyjazd firmowy do agroturystyki lub innego obiektu w stylu „country” to pamiętajcie, że Wasza wyprawa nie może być zbyt liczna. Jeśli zmieścicie się w troszkę mniejszy autokar, to zdecydowanie warto udać się w tym kierunku.

Obiekty agroturystyczne już jakiś czas temu zauważyły potencjał, jaki generują imprezy firmowe i co raz chętniej przykładają się do tego typu wydarzeń.

Musicie mieć jednak na uwadze, że często nie są to jeszcze miejsca idealne pod kątem organizacji konferencji czy imprez dla Klientów. Na imprezy integracyjne nadają się natomiast idealnie. Ognisko nad brzegiem jeziora, lunch w stylowej karczmie czy też gry integracyjne na świeżym powietrzu znajdą tam doskonałe tło. Agroturystyka, oczywiście o odpowiednim standardzie, to także ulga dla Waszego budżetu.

Organizując wyjazd firmowy do gospodarstwa agroturystycznego postarajcie się maksymalnie wykorzystać atrybuty danego miejsca. Każdy z Gości z pewnością miło zareaguje na lokalną kuchnię, alkohole produkowane przez karczmarza czy występy artystyczne nawiązującą swoją tematyką do miejsca czy też regionu.

Tak Moi Drodzy – możecie zaszokować Gości w sposób bardzo pozytywny. Wystarczy się odrobinę postarać. Gwarantujemy Wam także, że planując takie wydarzenie nie musicie rozbijać świnki skarbonki. Budżet podobny to zeszłorocznego z pewnością da radę!

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu