Co zabrać na konferencję czy imprezę integracyjną?

Z każdym dniem w naszym archiwum przybywa zdjęć z realizacji z imprez integracyjnych, wiosennych konferencji i pikników dla firm. Stała się jednak rzecz straszna – w serii naszych poradników zapomnieliśmy napisać Wam co ze sobą zabrać na taki wyjazd.

Co ze sobą zabrać na konferencję czy imprezę integracyjną – to pytanie które coraz częściej zadają nam nasi  Klienci. Przeczytajcie co wg nas może Wam się przydać!

Poza dobrym humorem, aparatem fotograficznym czy czapką z daszkiem z pewnością przydadzą się kalosze, płyn odganiający monstrualne komary i kilka zestawów suchych ubrań… Saperka czy kilka metrów lin też może okazać się niezbędne. O latarce czy wilgotnych chusteczkach wspominał nie będę – to przecież oczywiste!

Taki zestaw z pewnością okaże się niezbędny jeśli w planach mamy wyjazd na błotny off road np. po mazurskich bezdrożach. Wtedy do obowiązkowego zestawu warto dołożyć czekoladę czy napoje izotoniczne. Jeśli jednak Wasze spotkanie ma odbyć się w przyjaznym ośrodku pośród lasów czy też nad jeziorem, to torba nie musi być spakowana tak ekstremalnie.

W przypadku standardowych wyjazdów integracyjnych, na których organizator nie przewidział mega survivalowych doznań, a formuła spotkania opiera się o scenariusze team building, to warto ze sobą zabrać rzeczy tak oczywiste jak podręczne kosmetyki, ubrania na zmianę, których warto mieć zawsze o kilka więcej niż Wam potrzeba oraz czapkę z daszkiem i wygodne obuwie.

Wyjazdy integracyjne, konferencje czy też pikniki dla firm o formule nie ekstremalnej charakteryzują się tym, iż na każdy z takich eventów zabranie w miarę uniwersalnego stroju pozwoli Wam poczuć się dobrze i komfortowo. Do najważniejszej pozycji na obowiązkowej liście z pewnością należą:

– szczoteczka do zębów,

– bielizna na zmianę,

– bluzy i spodnie, których warto mieć zawsze kilka więcej,

– czapka z daszkiem, a w przypadku wyjazdów wczesno wiosennych i jesiennych czapka na uszy,

– wygodne obuwie sportowe + klapki,

Warto też zadbać o swój komfort i zabrać ze sobą krem przeciwsłoneczny, płyn przeciw komarom i innym insektom. Zmienność pogody w naszej szerokości geograficznej powoduje, że w torbie powinno także znaleźć się miejsce na kurtkę przeciwdeszczową i dodatkową parę obuwia – na wszelki wypadek.

A co na rano?

Jeśli jedziecie do Hotelu z Basenem koniecznie kąpielówki. Jeśli jedziecie latem nad wodę – koniecznie kąpielówki. Jeśli w hotelu nie ma basenu, albo zlokalizowany jest z dala od wody, czy też wyjazd odbywa się w zimnej porze roku – koniecznie kurtkę przeciwwiatrową i wygodne obuwie na spacer pośród łąk i pól.

Najważniejsze:

– dobry humor,

– koledzy i koleżanki z pracy,

– aparat fotograficzny, może być telefon 🙂

– szczoteczka do zębów, pastę zawsze można pożyczyć,

– czyste skarpetki,

– ciepła bluza.

Do zobaczenia już wkrótce!

PS

Starajcie się za dużo nie pić przed wejściem do autokaru bo częste postoje znacząco wydłużą Wam podróż.