Nadchodzą Juwenalia Warszawa 2020


Nadchodzą Juwenalia Warszawa 2020

Cześć Studencie. Skoro tu trafiłeś to zapewne szukasz atrakcji na swoje wyjątkowe i doskonałe juwenalia 2020. Jest nam niezwykle miło, że jako organizator tej jakże wyjątkowej imprezy studenckiej chcesz zapewnić swoim gościom dmuchane atrakcje na juwenalia. Jeśli zastawiasz się, jakie atrakcje doskonale sprawdzą się podczas najbliższych Juwenaliów nie tylko w Warszawie, to nasi eksperci od eventów służą wsparciem i pomocą. Od wielu lat zapewniamy atrakcje i organizujemy imprezy integracyjne, pikniki firmowe czy juwenalia studenckie.

Na dobry początek sugeruję Ci żebyś zapoznał się dmuchanymi torami przeszkód, które to mogą stanowić doskonałą atrakcję wiodącą na planowane przez Ciebie juwenalia warszawa 2020. Dmuchane tory przeszkód wyróżniają się przede wszystkim dużymi gabarytami, dzięki którym oferują zdecydowanie dużą przepustowością. Oznacza to, że podczas imprezy typu juwenalia czy piknik mogą obsłużyć bardzo dużą ilość gości. Dmuchane tory przeszkód mają bardzo różną formę i oferują rywalizację w formie indywidualnej, grupowej. Pokonywanie dmuchanych torów przeszkód może być na zasadzie: jeden po drugim lub synchronicznej, gdy to dwóch uczestników ściga się jednocześnie. Do najbardziej popularnych dmuchanych torów przeszkód, które polecamy nie tylko na juwenalia warszawa należą:
- dmuchany tor przeszkód kule Wymiatacze,
- dmuchany tor przeszkód Przeciskacze,
- dmuchany tor przeszkód Zbijak
- dmuchany tor przeszkód Mordor.

Dmuchany tor przeszkód kule Wymiatacze daje uczestnikom możliwość przeskakiwania po nadmuchanych do ponad dwu metrowej wysokości kulach. Kule są cztery, a skakanie wcale nie jest takie proste. Dmuchane kule się uginają, a uczestnicy bardzo często spadają z nich. Na juwenaliach i innych imprezach dają obserwatorom naprawdę masę śmiechu.

Dmuchany tor przeszkód Przeciskacze to szereg przeszkód jak zjeżdżalnie, tunele czy sterczące pachołki. Tor nadaje się na Juwenalia 2020 wprost idealnie, ponieważ w pełni odpowiada na potrzeby uwielbiających wyścigi studentów. Na torze tym uczestnicy ścigają się synchronicznie.

Dmuchany tor przeszkód Zbijak jest nawiązaniem do klasycznego zbijaka. Podczas juwenaliów mogą np. konkurować na nim studenci z dwóch różnych uczelni, którzy to mogą się ścigać o miano najbardziej skoordynowanego podczas Juwenaliów 2020.

Dmuchany tor Mordor jest odrobinę podobny to toru Przeciskacze. Uczestnicy ścigają się jednak na nim indywidualnie i na zdecydowanie innych przeszkodach.

Kolejną interesującą formą atrakcji na Juwenalia Warszawa jest zestaw dmuchańców w postaci aren do rywalizacji. Dmuchańce takie jak areny oferują doskonałą rywalizację w formie, która gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Areny są mniej wymagające pod kątem ilości terenu i mogą być zamontowane na juwenaliach uczelni, które nie dysponują bardzo dużą ilością terenu zielonego.

Bardzo ważnym aspektem, by nasze dmuchańce na juwenalia i inne atrakcje na pikniki mogły stanąć i działać jest źródło prądu. Należy zabezpieczyć juwenalia 2020 czy organizowany piknik w odpowiednie przyłącza energetyczne lub agregat. My w naszej firmie mamy agregat o mody do 100 kVA, dzięki czemu żaden plener i żadne zapotrzebowanie na prąd z użyciem naszych atrakcji na juwenalia nie są nam straszne.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu