Pikniki firmowe - alternatywa na brzydką pogodę


Czy grupy podczas integracji, w trakcie której spadnie deszcz muszą się nudzić? Czy program plenerowy musi polec i jedyne co Wam pozostanie to wizyta na basenie lub zajęcia we własnym gronie? A może nie warto robić wyjazdu integracyjnego bo przecież może padać deszcz?

Powyższe pytanie to z pewnością problem z którym zmaga się nie jeden potencjalny organizator wyjazdów integracyjnych. Problemy ze złą pogodą czy też samopoczuciem wybranych osób to wierzchołek góry zadań, które na Was czekają w chwili gdy zdecydujecie się samodzielnie organizować event.

Przyjmijmy jednak, że nie będziecie tego wydarzenia robić sami, a zlecicie je Agencji, która przygotuje je dla Was kompleksowo. Kompleksowa organizacja eventu to także zapewnienie elementów technicznych oraz scenariuszowych, które w przypadku deszczu uratują Waszą imprezę.

Techniczne elementy eventu jakie należy zabezpieczyć na wypadek złej pogody to m.in. namiot dla gości, w którym ustawione zostaną ławy oraz podłoga. Podłoga poza oczywistymi aspektami wizualnymi to coś co uratuje Was podczas deszczu na pikniku integracyjnym. Podłoga sprawi, że zamiast radosnej zabawy w błocie będziecie mogli radośnie szaleć na suchym parkiecie.

Namiot na pikniki to jeden z najważniejszych elementów zabezpieczających event na wypadek złej pogody. Namiot ochroni Was przed deszczem, a ściany, które ewentualnie można opuścić doskonale sprawdzą się w przypadku wiatru. Namiot na piknik to miejsce z pewnością zaciszne i ciepłe w przypadku największego nawet załamania pogody.

Organizując piknik dla dzieci warto jest aby pod namiotami ustawić także atrakcje dla dzieci i scenę. Atrakcje dla dzieci, które ustawione będą pod namiotem zagwarantują Wam możliwość ich użytkowania w przypadku niepogody, a to z kolei zagwarantuje, że najmłodsi uczestnicy pikniku będą mieli co ze sobą zrobić. D

Zapewnienie atrakcji najmłodszym uczestnikom pikników firmowych zagwarantuje Wam dużą dozę spokoju i to że dorośli, czyli rodzice nie będą chodzić zirytowani, że ich dzieci szaleją w błocie. Będą bardzo szczęśliwi, że bawią się doskonale.

Atrakcje dla dorosłych na imprezy integracyjne w deszczu - o to też powinni zadbać organizatorzy. Nikt przecież nie chce by jego goście się nudzili i marnie skończyli przy barze. Dobrym pomysłem na zapewnienie powodzenia organizowanej imprezie jest zatrudnienie zespołu czy też artysty, który w ciekawy sposób zadba o rozrywkę gości. Pokaz barmański, show z iluzją czy też zwyczajny zespół to tylko wybrane możliwości wyboru jakie stawiane są przed organizatorami.

Dobrze by było aby zebranych gości zaangażować w wydarzenie. Ciekawym pomysłem wydaje się przedstawienie programu opartego o naukę wykonywania pewnych czynności czy też zaangażowanie uczestników w np. twórcze tworzenie produktu, który będzie można potem wspólnie obejrzeć na scenie.

Pikniki firmowe czy też imprezy integracyjne w deszczu mogą się udać, mało tego - mogą być naprawdę bardzo ciekawe. Ważne jednak aby przygotować się do nich właściwie i nie wpadać w panikę na hasło deszcz!

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu