Pikniki firmowe

Pikniki firmowe Warszawa

Jeśli zastanawiasz się czy i kiedy warto organizować pikniki firmowe dla dzieci oraz dorosłych pracowników Twojej firmy to odpowiedź na Twoje pytanie jest oczywista: zawsze warto zorganizować piknik firmowy. Jest to doskonała forma spędzania czasu poza pracą. Jako agencja eventowa zapewniamy organizację pikników firmowych na świeżym powietrzu dla dzieci oraz dla gości dorosłych.

Współpracuj

Możesz zlecić naszej firmie kompleksową obsługę wydarzenia, możemy zapewnić tylko atrakcje na dla uczestników pikniku. Organizujemy pikniki firmowe dla dowolnej liczby uczestników, działamy na terenie całej Polski, w skali roku organizujemy dziesiątki takich imprez. Organizujemy eventy, występy, zapewniamy miejsce i catering dla Twoich gości. Nawiąż z nami kontakt już dziś, a przekonasz się jak łatwym i przyjemnym eventem może być piknik firmowy z nami.

Organizacja pikników

Jeśli zastanawiasz się czy zapewnienie atrakcji dla dzieci podczas pikniku, czuwanie nad przebiegiem imprezy czy kontakt z artystami to dużo pracy, to musisz wiedzieć, że jest to zdecydowanie za dużo pracy dla jednej, nie mającej zbyt dużego doświadczenia w organizacji pikników firmowych osoby. Event to wydarzenie wielozadaniowe. Wymaga od swojego koordynatora działania na wielu płaszczyznach jednocześnie. Koordynacja i organizacja pikników firmowych to wyzwanie dość spore, szczególnie jeśli chcesz osiągnąć efekt wow na swoim wydarzeniu. Pikniki firmowe to zazwyczaj wydarzenie, które każda z firm realizuje raz do roku i zaprasza maksymalnie dużo uczestników pikniku - tak aby wszyscy mogli się spotkać w jednym miejscu.

Buduj wspomnienia

Imprezy piknikowe go wydarzenia bardzo szerokie komentowane przez uczestników, oceniane pod wieloma względami. Ich organizacja wymaga koordynacji atrakcji, cateringu, miejsca, artystów od pokazów czy zabezpieczania w postaci pracowników ochrony. To także nieustanne czuwanie nad bezpieczeństwem zabawy pozostałych uczestników. Mamy wrażenie, że warto takie zadanie zlecić profesjonalnym organizatorom zabawy, pikników czy atrakcji. Piknik firmowy nie ma nic wspólnego za spakowaniem kanapek, zabraniem napoi i wyjazdem z ukochaną na piknik poza miastem.

Lokalizacja pikniku firmowego

Pikniki firmowe nie powinny się odbywać w miejscach przypadkowych, niedostosowanych do przybywania w jednym miejscu dużej liczby uczestników czy pozbawionych miejsca na pokazy, catering, atrakcje dla zebranych pracowników. Powinien to być teren, gdzie można zapewnić bezpieczne zabawy, które dają dużą swobodę w korzystaniu z atrakcji przygotowanych dla firmy. Bezpieczeństwo gości to jeden z najważniejszych punktów planowania Waszego wydarzenia.

Daj się ponieść

Zabawa wszak musi być bogata w angażujące gry rodzinne. Zabawa musi nieść dawkę humoru, może wnosić coś do Waszego życia. Zwracając uwagę na wybór miejsca na organizację pikniku firmowego, warto także spojrzeć na wcześniej organizowane w tym miejscu eventy. Warto czerpać z doświadczenia, zawsze możemy coś ciekawego podpatrzeć i wprowadzić na nasze realizacje i wydarzenia. Daj się ponieść iz aszalej.

Pogoda na pikniku

Wybierając miejsce imprez warto także zwrócić uwagę na zabezpieczenie terenu na wypadek deszczu. Wszak mieszkamy w Polsce, a tu pogoda lubi płatać niespodziewane figle. Zadaszenie w postaci namiotu, olbrzymia hala sportowa czy możliwość przeniesienia zabawy pod dach, to gwarancja, że imprezę uda się doprowadzić do końca, nawet w przypadku pojawienia się nieoczekiwanego załamania pogody. Jak zatem widzicie, praca nad przygotowaniem pikników firmowych skłania do działania na wielu frontach, należy jednak pamiętać że na każdym pikniku zabawa to podstawa.

Oferta atrakcji na piknik firmowy

Firmowe pikniki integracyjne powinny gwarantować efekt wow. To znaczy, że planując takie wydarzenie należy zwrócić uwagę na atrakcje dla dzieci i dorosłych - nie tylko pracowników swojej firmy. Często jest tak, że planując imprezy integracyjne w ogóle nie bierzemy pod uwagę, że na piknik zapraszamy gości w postaci osób towarzyszących czy klientów. Musimy pamiętać, by dla nich także zapewnić atrakcje na imprezę, tak by i oni mogli wspominać nie tylko catering czy piękne widoki, krajobraz to zdecydowanie za mało, aby piknik był mega wspaniały. Warto zadbać, by masa atrakcji była doskonale komunikowana odpowiednio wcześniej i aby te wybrane przez nas atrakcje doskonale wpisywały się w plan pikniku.

Atrakcje wybierz mądrze

Zdarzyło się nam np. że jeden z organizatorów pikniku firmowego zamówił niesamowite pokazy lotnicze, ale zapomniał, że jego teren piknikowy zlokalizowany jest bardzo blisko strefy dolotowej do dużego lotniska. Szkoda, że z nikim nie skonsultował swojego odlotowego pomysłu. Z pokazów niestety nic nie wyszło, a budżet bardzo ucierpiał. Dobierając atrakcje na piknik firmowy warto także zwrócić uwagę na preferencje naszych gości. Jeśli np. wiemy, że nasi goście to osoby starsze to nie koniecznie mogą im pasować atrakcje bardzo wymagające od nich doskonałej krzepy czy tężyzny fizycznej.

W takim wypadku warto zwrócić swoją uwagę na angażujące pokazy. Jeśli np przeważającą cześć uczestników naszego pikniku stanowią dzieci to dobierzmy atrakcje pod kątem ich wieku czy mody: nikt przecież nie zamówi dmuchanej zjeżdżalni ze smurfami jeśli w modzie są np. auta czy królowa śniegu.

Dojazd na piknik firmowy

Jeśli na etapie planowania eventu, zastanawiacie się nad cyklem pikników firmowych np. dla klientów z różnych regionów Polski to jestem pewny, że goście będą Wam bardzo wdzięczni, że chcąc spotkać się z Wami na Waszej imprezie, nie muszą tracić całego dnia aby dotrzeć na Wasz piknik i drugiej części dnia by z pikniku wrócić do domu. Wychodzenie do klienta, planując imprezy w jego pobliżu to z pewnością olbrzymi ukłon organizacyjny. Wasz budżet z pewnością będzie musiał wytrzymać większe obciążenie, ale Wasz klient z pewnością to doceni. Organizując mniejsze wydarzenie możecie zorganizować je w bardziej kameralnym miejscu, atrakcje też mogą być zupełnie inne niż w przypadku event na wielkim stadionie.

Imprezy to chwile na najlepsze rozmowy

Zajmując się organizacją eventów piknikowych od lat zawracamy uwagę klientów, że organizując pikniki zapewniają sobie uwagę swoich kontrahentów. Mogą go przeznaczyć na rozmowy handlowe czy budowanie relacji z ludźmi, z którymi zazwyczaj znają się już bardzo długo, ale zaszczywaj z bardzo formalnych rozmów czy korespondencji mailowej. Event to chwile podczas których można wspólnie napić się piwa czy omówić bezpieczeństwo transakcji na nowych rynkach. Mamy pewność, że czas ten należy wykorzystać właściwie, na pewno nie na osobistym doglądaniu wydarzenia.


Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze przykładowe pikniki firmowe

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu