Platforma do organizacji targów i konferencji online EVERAL


W rok 2021 wchodzimy z zupełnie nowym i szalonym produktem. Agencja eventowa EVERAL zajmująca się organizacją eventów przedstawia platformę do organizacji targów i konferencji online. Chcemy zaprosić Państwa do organizacji wyjątkowych wydarzeń w świecie wirtualnym. Tym razem przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową przestrzeń targową, którą niewątpliwie jest nasza platforma do organizacji wydarzeń online. Nasze narzędzie to nic innego jak wirtualna hala targowa, aula wykładowa czy też sala konferencyjna wyposażona w szereg nowoczesnych rozwiązań, której z pewnością potrzebuje do pracy profesjonalny Organizator Wydarzeń. W naszych wirtualnych salach mogą Państwo prowadzić wykłady, spotkania, prezentować online produkty ze swojej oferty. Platforma online do organizacji wydarzeń to także szereg stref indywidualnych, idealnych na negocjacje i rozmowy handlowe.

Jak to działa?
Otrzymują Państwo od nas zaproszenie na wyjątkowe wydarzenie online stworzone specjalnie dla Was. Na swoje komputery będziecie musieli pobrać proste oprogramowanie do obsługi wydarzenia. Logując się do wydarzenia online nasz system prosi, abyście stworzyli swoją wirtualną postać, którą będziecie się poruszać po przestrzeni targowej czy też konferencyjnej. Macie możliwość wyboru konturu twarzy, zarostu, włosów, okularów, a także ubrań czy obuwia. Jesteśmy przygotowani na to, abyście mogli wybrać swój kolor twarzy czy ulubiony kolor krawatu. Każdy z Was stanie się wyjątkowo indywidualną wirtualną postacią operującą na wirtualnej przestrzeni targowo - integracyjnej

Po przejściu przez proces rejestracji zaprosimy Was na szybkie szkolenie z obsługi naszej platformy. Spotkacie się z naszym moderatorem w wirtualnej Sali konferencyjnej, w której nauczymy Was podstawowych funkcji w nowej rzeczywistości. Dowiecie się jak tańczyć, machać, skakać czy też przywitać się. Następnie udamy się na szybkie zwiedzanie, podczas którego pokażemy Wam jak biegać, operować strzałkami czy „strzelić” sobie selfie. Po krótkim szkoleniu przyjdzie czas na wirtualną konferencję.

Żadna, tym bardziej wirtualna konferencja nie może przecież trwać w nieskończoność. Podczas wirtualnej przerwy kawowej zaprosimy Was na szybką integrację. Do Waszej dyspozycji mogą być np. zawody w pływaniu motorówką, turniej w piłkę nożną, quiz 1 spośród Was, Biliarderzy, czy spotkanie z kimś fajnym. Nic nie stoi na przeszkodzie abyście puścili wodze fantazji z wspólnie z nami odwiedzili escape room i pomogli naszym naukowcom znaleźć szczepionkę na Covida.

Targi, po każdej konferencji, w jej trakcie czy też tuż przed nią oddajemy do Waszej dyspozycji naszą halę targową. To tu możemy stworzyć wirtualne stoiska, pokazać Wasze wirtualnie produkty, które sprzedajecie w realnym świecie.

Gorąco zapraszamy do tworzenia z nami wydarzeń online. Wspólnie przeniesiemy je do innego wymiaru. Targi, konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne czy koncerty online mogą być emocjonujące. My wiemy jak to zrobić. Sprawimy, że Wasze wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników, a nie dość że będzie bardzo merytoryczne to każdy będzie bawił się doskonale.

 

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu