Poświąteczna reanimacja.

Świąteczna reanimacja to nic innego jak sposób na to by po świętach zrzucić dodatkowe kilogramy w miły i przyjemny sposób. Na tą okazję mamy dla Was program Fit & Fun z Nordic Walking. Program został opracowany po to by na organizowanych przez nas wydarzeniach każdy z gości znalazł coś dla siebie.

Pogram Fit & Fun z Nordic Walking to połączenie ćwiczeń ruchowych, zajęć integracyjnych i doskonałej zabawy.

Akademia Nordic Walking dla firm to nowy, wychodzący na przeciw Państwa oczekiwaniom program integracyjny dostępny w EVERAL już od lutego 2014 roku. To program podczas którego pokażemy Państwu jak sprawić by być Fit i mieć z tego Fun.

Program przeznaczony jest dla grup nawet 50 osobowych. Zajęcia Fit & Fun z Nordic Walking prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów personalnych, którzy łączą elementy aerobów z integracją i dobrą zabawą. Program ten stanowi doskonały pomysł na relaks pomiędzy konferencją, czy też na wypełnienie czasu wolnego w trakcje dnia konferencyjnego, jest doskonałą propozycją na integrację podczas pikniku firmowego czy też wyjazd integracyjny.

Podczas realizacji programu Fit & Fun z Nordic Walking udostępniamy Państwu do 50 kompletów kij z amortyzacją oraz 1 opiekuna na każde 20 osób. Instruktorzy pokażą Państwu jak ćwiczyć by się nie przećwiczyć i mieć z tego przyjemność.

Zajęcia rozpoczynamy od rozdania kij uczestnikom, ustawienia ich długości oraz rozgrzewki. Po około 10 – 15 minutach wstępu przechodzimy do integracji i wspólnej zabawy. Rozgrzewka przeprowadzana jest przy muzyce, instruktor prowadzący może mieć do dyspozycji mikrofon.