Poświąteczna reanimacja.


Świąteczna reanimacja to nic innego jak sposób na to by po świętach zrzucić dodatkowe kilogramy w miły i przyjemny sposób. Na tą okazję mamy dla Was program Fit & Fun z Nordic Walking. Program został opracowany po to by na organizowanych przez nas wydarzeniach każdy z gości znalazł coś dla siebie.

Pogram Fit & Fun z Nordic Walking to połączenie ćwiczeń ruchowych, zajęć integracyjnych i doskonałej zabawy.

Akademia Nordic Walking dla firm to nowy, wychodzący na przeciw Państwa oczekiwaniom program integracyjny dostępny w EVERAL już od lutego 2014 roku. To program podczas którego pokażemy Państwu jak sprawić by być Fit i mieć z tego Fun.

Program przeznaczony jest dla grup nawet 50 osobowych. Zajęcia Fit & Fun z Nordic Walking prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów personalnych, którzy łączą elementy aerobów z integracją i dobrą zabawą. Program ten stanowi doskonały pomysł na relaks pomiędzy konferencją, czy też na wypełnienie czasu wolnego w trakcje dnia konferencyjnego, jest doskonałą propozycją na integrację podczas pikniku firmowego czy też wyjazd integracyjny.

Podczas realizacji programu Fit & Fun z Nordic Walking udostępniamy Państwu do 50 kompletów kij z amortyzacją oraz 1 opiekuna na każde 20 osób. Instruktorzy pokażą Państwu jak ćwiczyć by się nie przećwiczyć i mieć z tego przyjemność.

Zajęcia rozpoczynamy od rozdania kij uczestnikom, ustawienia ich długości oraz rozgrzewki. Po około 10 - 15 minutach wstępu przechodzimy do integracji i wspólnej zabawy. Rozgrzewka przeprowadzana jest przy muzyce, instruktor prowadzący może mieć do dyspozycji mikrofon.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu