Set up przed eventem


Ruchoma głowa spadająca z kraty uderzyła wprost w laptopa klienta. Pech chciał, że odbijając się od stołu na którym wspomniany laptop stał upadła na nowego ipada totalnie go rozbijając. Na szczęście siedząca osoba została tylko lekko zarysowana przez oderwany plastyk.

Wszystko to sytuacja, która mogła wydarzyć się podczas montażu scenografii przed eventem.  Tak, tak drodzy Klienci tak mogło by się stać gdybyście koniecznie chcieli nam pomagać w trakcie montażu Waszej imprezy.

Jak zapewne wiecie, przed każdym eventem konieczne jest przygotowanie całej techniki scenicznej, w skład której wchodzi nagłośnienie, oświetlenie czy też instrumenty, dekoracja oraz atrakcje. Aby zamontować technikę sceniczną często firmy, które organizują Wasze wydarzenia zobowiązane są do dostarczenia wielu ton sprzętu.

Sprzęt, który dostarczany jest na Państwa wydarzenia, konferencje czy imprezy integracyjne nie jest zrobiony z gąbki. Jest on zabezpieczony w casach transportowych, dzięki którym na wydarzenia dociera w całości. W chwili, gdy sprzęt ten znajdzie się w miejscu montażu, wyjmowany jest z casów i trafia na scenę, zaplecze techniczne czy też do sekcji atrakcji.

Najlepsze firmy z pewnością dbają o bezpieczeństwo swoich Gości, to w chwili gdy sprzęt jest montowany to często jest on w tak zwanej fazie przejściowej, podczas której często nie jest zabezpieczony czy też kable od systemu sterowania wiszą luźno a monitory jeszcze nie są dokręcone.

Ekipy techniczne, które odpowiedzialne są za montaż doskonale znają procedury i kolejność zabezpieczania urządzeń, ale Wy nasi drodzy Klienci nie!

W związku z tym apelujemy do Waszej rozwagi abyście powstrzymali się przed chęcią pomocy ekipie technicznej, próbami przytrzymania monitora i przechwytywaniem mikrofonu zanim poziom i sygnały nie zostaną wysterowane, a bramki zapięte.

Wasze dobre chęci często mogą zakończyć się totalną klapą - próba przytrzymania monitora jego lądowaniem na parkiecie, nie wysterowany mikrofon piskiem w głośnikach, a łapanie spadającej głowy wizytą w szpitalu.

Będzie nam naprawdę miło jeśli pozwolicie nam pracować, przyjdziecie na gotowe i będziecie się doskonale bawić.

Już wkrótce napiszemy  co to jest rider 🙂 Zapraszamy.

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu