Spływy dla firm


Szef się zgodził. Jedziemy na event firmowy! Tylko, jaka będzie ta nasza impreza integracyjna?

Zapewne to jedno w wielu pytań, jakie stawia sobie przed sobą osoba, której zlecono organizację wyjazdu integracyjnego dla firmy. Uzyskanie zgody przełożonego czy budżetu, który możemy przeznaczyć na integrację do dopiero początek wielkiej przygody związanej z organizacją imprezy integracyjnej.

Jeśli i Ty jesteś w takiej sytuacji, w której nie do końca wiesz jak i gdzie zorganizować swój wyjazd firmowy to z pewnością zrobisz doskonale, jeśli skontaktujesz się z naszą agencją eventową. Co ważne, EVERAL to nie do końca klasyczna agencja eventowa. Biorąc pod uwagę fakt, iż dysponujemy olbrzymią ilością sprzętu do integracji, organizacji pikników czy imprez formowych to zdecydowanie powinniśmy być nazywani firmą eventową, ale do rzeczy.

Spływy firmowe to hit!

Dziś chciałbym zaproponować Ci organizacją firmowego wyjazdu integracyjnego zwanego potocznie imprezą integracyjną w formie spływu pontonowego. Spływy dla firm to doskonała okazja do bytowania pośród natury, spędzenia czasu w gronie przyjaciół i kolegów z firmy.  Podczas spływu firmowego stwarzamy okazję, aby Twoi goście doskonale bawili się, brali udział w zajęciach team building czy ćwiczeniach integracyjnych. Firmowy spływ integracyjny to zazwyczaj wydarzenie całodniowe oparte na idei wspólnego napędzania pontonu. Tak, dobrze przeczytałeś: polecamy organizację spływów firmowych na olbrzymich, siedmioosobowych pontonach. Pontony na spływ firmowy to wspaniała alternatywa dla firmowych spływów na kajakach. Ponton jest przede wszystkim o wiele bardziej stabilny, może nim płynąć więcej osób, co zdecydowanie wzmacnia budowanie relacji i wymianę doświadczeń. Kolejną niewątpliwą zaletą organizacji spływów dla firm na pontonach jest wygoda, z jaką uczestnicy wyjazdu integracyjnego mogą rozsiąść się w pontonach. Pontony gwarantują niezwykle miękkie burty czy ławki, na których nawet wielogodzinny rej czy spływ rzeką nie będzie dla Twojej firmy uciążliwy.

Pontony na imprezę integracyjną, tak chcę!

Spływy firmowe rozpoczynamy zazwyczaj od spotkania z uczestnikami wyjazdu pod siedzibą firmy. Gości zapraszamy do autokaru i wspólnie jedziemy nad wybraną rzekę. Podczas podróży opowiadamy uczestnikom spływu firmowego o zasadach bezpieczeństwa nad wodą, zasadach bezpieczeństwa czy etykiecie na wodzie. Z uwagi na charakter naszego spływu, którego cześć biegnie obszarami Natura 2000 czy Parku Krajobrazowego uświadamiamy zebranym pewne ograniczenia związane w wybranym odcinkiem rzeki.

Po dotarciu na miejsce spływu firmowego rozdajemy kamizelki asekuracyjne, wiosła. Następnie wodujemy pontony i rozpoczynamy nasz wspaniały spływ firmowy. Podczas spływu stwarzamy naszym gościom możliwość udziału w terenowej grze team building czy zajęciach integracyjnych opartych o grywalizację. Proponujemy grilla, który z pewnością uzupełni zapasy energii. Spływ firmowy to doskonała okazja na integrację, dobrą zabawę i team building. Zorganizuj go z nami.

 

 

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu