Awiator

AVIATOREM dookoła świata to szalona propozycja na wieczór tematyczny wzorowana na słynnej podróży i przygodach Phileasa Fogga, Passepartout i Detektywa Fixa. To podróż, która odbędzie się blisko 150 lat później i zabierze Gości w świat wyjątkowych animacji. Przed wejściem do samolotu dwie urocze hostessy w strojach stewardes sprawdzą Wasze zaproszenia, które proponujemy przygotować w formie przypominającej bilety lotnicze. Po weryfikacji biletów zaprosimy Was na pokład samolotu linii lotniczych, których nazwa niewątpliwie kojarzyła się będzie z nazwą Waszej firmy.
Podczas wieczoru wielokrotne międzylądowania w najciekawszych miejscach na świecie zostaną wzbogacone tematycznymi animacjami kojarzonymi z wybranymi lokalizacjami. Przed Wami cały szereg zabaw, konkursów i gier, zadaniem których będzie sprawić, że wieczór ten pozostanie niezapomnianym.

Jak to będzie:

  • przygotujemy dla Was tematyczne atrakcje,
  • gry i konkursy poprowadzi dla Was charyzmatyczny prowadzący wraz z grupą animatorów,
  • scenografia stworzy wyjątkową atmosferę wieczoru,
  • barwne światła zbudują klimat dyskoteki,
  • DJ zabierze Was w muzyczną wycieczkę dookoła świata.
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu