Boże Narodzenie

Zbliża się okres świąteczny, czas składania życzeń oraz obdarowywania prezentami. Jest to jednocześnie świetna okazja aby spotkać się w gronie współpracowników, podsumować mijający rok i co najważniejsze – dobrze się bawić!

Zapraszamy na wigilijne spotkanie firmowe gdzie moc atrakcji zapewni Państwu niezapomniane przeżycia. U nas Mikołaj zawsze ma pełen worek prezentów i czeka na Gości, którym może je wręczyć!

Po przybyciu do lokalu Uczestnicy powitani zostaną przez Śnieżynki, które zapraszają do suto zastawionych pysznymi potrawami stołów. W tle brzmieć będzie świąteczna muzyka – polskie kolędy oraz muzyczne przeboje z całego świata w klimacie świąt, np. Do They know it’s Christmas.

Alternatywą jest DJ, który zapewni muzykę w tle podczas kolacji, a po niej zorganizuje dyskotekę.

Przygotujemy dla Was szereg konkursów i animacji. Podczas tematycznych Warsztatów będziecie mieć szansę przygotować drobne upominki czy szalone prezenty.

Już dziś zapraszamy na magiczny, świąteczny wieczór z naszą Świąteczną Drużyną.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz nasze propozycje na imprezę integracyjną

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu