Wyjątkowe gry team building


Dzisiejszy poradnik miał się nie pojawić. Sezon, wiele realizacji i tysiące spraw na głowie mocno naciągnęły naszą dobę. Podczas rozmowy, na jednej z trwających realizacji odbywającej się w Hotelu Windsor opowiedziałem o tym Przemkowi M, a On krótko i rzeczowo stwierdził „oszalałeś!”

Przyzwyczaiłeś wiele osób do faktu, że raz w tygodniu piszecie o naprawdę ważnych rzeczach związanych z branżą eventową, a teraz chcesz przestać? Chcesz tym wszystkim ludziom powiedzieć, że nie masz dla nich czasu?

Miał rację stwierdziłem. Oszalałem!

Nie czekając długo przygotowałem dla Was dziś, słów kilka o niesamowitej atrakcji związanej z grami team building.

Dzięki Przemek!

Goniąc za nowościami na rynku integracji zapomnieliśmy wspomnieć Wam o doskonałej atrakcji, która z pewnością wyniesie Wasze dotychczasowe imprezy integracyjne na inny poziom.

Znacie ten temat, a może chcecie dowiedzieć się więcej, co możecie zyskać poprzez kreatywne włączenie gier negocjacyjno handlowych do swoich programów team building?

Przeczytajcie o tym koniecznie już dziś!

Integracyjne gry negocjacyjno handlowe to wyjątkowy pomysł, aby zaktywizować całe grupy w dążeniu do osiągnięcia wspólnego celu, jakim np. jest zbudowanie zintegrowanego zespołu poprzez budowę statku czy też wyjątkowego pojazdu.

Krótki wstęp oraz jasne i zrozumiałe wyjaśnienie zasad to podstawa.

Zaraz potem koniecznie podzielcie zespół na mniejsze, najlepiej składające się z przypadkowych osób drużyny. Dzięki pewnej przypadkowości i losowości unikniecie ewentualnych zarzutów o stronniczość czy z góry zaplanowany skład zespołów.

Po podziale należy poprosić drużyny by wyłonili liderów oraz o jeszcze o jedną bardzo ważną czynność. O niej opowiemy Wam jednak podczas spotkania.

Podczas gier negocjacyjno handlowych weźmiecie udział w niesamowitych „wyprawach” do świata wyobraźni, połączycie twórcze procesy z nabytymi umiejętnościami. Wykonacie szereg konkurencji sprawnościowo – logicznych.

Wspólne starania o założony efekt przyniosą pozytywny rezultat tylko i wyłącznie w przypadku świadomie i racjonalnie podejmowanych decyzji. Przedmioty codziennego użytku nabiorą niesamowitej wartości, a handel wymienny znowu wróci do łask.

Koniecznie już dziś umówcie się naszym przedstawicielem. Wspólnie dopracujemy Wasz event tak, by zagwarantować uczestnikom wielkie WOW.

 

 

 

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2023
envelopephone-handsetphonecrossmenu