Wynajem atrakcji

Dmuchańce wynajem

Szukasz dmuchanych atrakcji na imprezę? Trafiłeś doskonale. W naszej firmie eventowej Everal mamy to czego potrzebujesz, wspaniałe dmuchane urządzenia na wynajem na imprezy dla dzieci i dorosłych. Wynajem jest niezwykle prosty, a oferowany sprzęt jest wysokiej jakości. Dmuchańce wynajem to jedno z naszych ulubionych letnich zajęć. Nasza cena usługi zależna jest od ilości dmuchańców jakie potrzebujesz wynająć czy lokalizacji Twojej imprezy. Oferta dmuchańce na wynajem przygotowana jest dla firm, osób prywatnych czy instytucji. W bogatej gamie naszych atrakcji do zabawy dla dużych i małych osób znajdziesz zarówno dmuchańce do rywalizacji jak i do piknikowych zabaw dla dzieci. Cena wynajmu urządzeń jest bardzo atrakcyjna - poznaj ją pisząc do nas mail lub dzwoniąc. Pamiętaj przesyłając do nas zapytanie wyrażasz zgodę na powiadomienia mailowe oraz oznacza akceptację naszego regulaminu usługi i wynajmu urządzeń. Zgadzasz się także na przetwarzanie swoich danych osobowych w procesie przygotowania oferty wynajmu urządzeń i realizacji eventów przez Agencję eventową EVERAL.

Dmuchane zjeżdżalnie

Oferujemy usługi polegające na wynajmie dmuchanych zjeżdżalni w znacznych rozmiarach, które są wprost idealne na pikniki i imprezy plenerowe. Zjeżdżalnie dmuchane to jedne z najbardziej uwielbianych przez najmłodsze dzieci atrakcji. Wielobarwne dmuchane zjeżdżalnie stanowią doskonałą atrakcje także na dni miast czy imprezy firmowe. Doskonale wyglądają na tle zielonej trawy, można z ich szczytów podziwiać widok na okolicę. Koniecznie sprawdź naszą ofertę na usługi wynajmu. Zabawa w terenie, w którym stoją dmuchańce zawsze należy zaliczyć do udanych. Wynajmij i obserwuj jak Twoi goście doskonale się bawią.

Suche baseny wynajem

To kolejny rodzaj dmuchańców dostępnych w EVERAL. Suche baseny to inaczej dmuchane zamki do których można wsypać setki kolorowych piłeczek. Nasze dmuchańce w formie suchych basenów są niezwykle kolorowe. Znajdziesz na nich podobiznę Sponge Boba czy Klauna. Gwarantują one mega porcję zabaw. Jeśli lubisz poczuć radość jaka płynie z zabawy w suchych basenach zapraszamy do wynajmu urządzeń oraz obserwacji reakcji uczestników. Nasze suche baseny oferujemy nie tylko na terenie Warszawy. Dzięki własnej flocie transportowej dostarczamy atrakcje dla najmłodszych i dorosłych na obszarze całej Polski. Ty też możesz zamówić je u nas, bez znaczenie jak daleko jest Twoja polana piknikowa. Zapraszamy do składania zamówień i rezerwacji terminów.

Zamki na pikniki firmowe Warszawa

Dmuchany zamek to klasyka atrakcji pneumatycznych na wszelkiego rodzaju eventt plenerowe. Służą one doskonałej zabawie dla dzieci i dorosłych uczestników imprez firmowych. Dmuchane zamki mogą być także doskonałą atrakcją na wesele. Sesje zdjęciowe z ich wykorzystaniem dają niezapomniane efekty. Już dziś wyobraź sobie skaczącą w dmuchanym zamku pannę młodą. Brzmi dobrze?

Atrakcje dla dzieci

Posiadamy całą masę dmuchanych urządzeń dla dzieci, nie tylko zjeżdżalni ale także zamków, basenów, torów przeszkód do rywalizacji i współzawodnictwa. W naszej ofercie znajdziesz różne kategorie dmuchańców na różne typy imprez. Czytelne kategorie naszych atrakcji pozwalają stworzyć wyjątkową ofertę dla Twojej firmy. Dmuchance mamy na każdy rodzaj czy temat wydarzenia. Z pomocą naszych wielobarwnych dmuchańców możesz stworzyć Bal Piracki, Spotkanie z Księżniczką, Piknik Ekologiczny, Spotkanie z Guliwerem czy Alicją z Krainy Czarów, a także Piknik piłkarski czy Spotkanie Wymiataczy. Dla najmłodszych uczestników pikników firmowych proponujemy także malowanie buziek, kolorowe waty cukrowe czy rzuty do celu. Atrakcje firmy eventowej EVERAL dostępne są 365 dni w roku. Napisz mail i zarezerwuj je już dziś.

Tory przeszkód na wynajem

Jeśli zależy Ci aby stworzyć imprezę dla dorosłych to z pewnością potrzebujesz atrakcji do rywalizacji. Jeśli pragniesz wypełnić czas eventu to powinieneś zwrócić uwagę na dmuchane tory przeszkód, których zastosowanie na evencie pozwala stworzyć wszelkiego rodzaju programy oparte o współzawodnictwo. Ich bardzo duże rozmiary, z pewnością każdą imprezę z dmuchańcami postawią na zupełnie innym poziomie. Zazwyczaj dostęp do tego typu rozrywek mają tylko dzieci. Na Twoim evencie będą one dodawały celu sportowym zmaganiom dorosłych. Pamiętaj jednak, że każdy z uczestników imprez musi przed wejściem na tor przeszkód wyrazić na to zgodę - nikogo nie zmuszamy.

Dmuchana wieża do skoków wynajem

Dmuchana wieża do skoków to nowa atrakcja w ofercie EVERAL - wynajem dmuchańców na imprezy dla firm. Jest to olbrzymi dmuchaniec, który daje możliwości wykonania skoków z półki umieszczonej bardzo wysoko nad ziemią. Skok z naszej dmuchanej wieży przypomina skok na poduszkę strażacką. Aby oddać skok z dmuchanej wieży do skoków należy wejść po dmuchanej drabinie na górną część wieży, przejść na półkę wystającą nad dmuchaną cześć dolnego balonu, ułożyć ręce w określony sposób i oddać się swobodnemu skokowi. Poczuj lekkość, którą daje Ci swobodny lot i miękki upadek.

Montaż dmuchanej wieży

Wynajem dmuchanej wieży do skoków możliwy jest na wszelkiego rodzaju pikniki i imprezy firmowe. Jest jednak jeden mały haczyk - organizator musi zapewnić bezkolizyjny i bezproblemowy dojazd w miejsce montażu naszej dmuchanej wieży do skoków. Jest ona bardzo ciężka i po zdjęciu jej z samochodu nie ma możliwości przestawienia jej w inne miejsce.

Dmuchane kule na wynajem Warszawa

Dmuchane kule to kolejna doskonała propozycji integracji podczas imprez dla Twojej firmy. Mogą one znaleźć się w ofercie zarówno dla dzieci jak i dorosłych odbiorców naszej usługi. Cena ich wynajmu jest bardzo atrakcyjna i w dużym stopniu zależy od terminu czy miejsca realizacji imprezy. W naszej ofercie usługi wynajmu urządzeń na potrzeby imprez firmowych znajdziesz kilka rodzajów dmuchanych kul.

Poznaj kule na wynajem

Może to być dmuchany tor przeszkód z kulami zwany potocznie w EVERAL: dmuchanym torem przeszkód wymiatacze, na wynajem mam także zorbing. Ich cena to około 1200 zł netto czy tzw. dmuchane bumper ball wynajem. Cena tej usługi zależna jest z kolei od ilości kul, które są Ci potrzebne. Jeśli zależy Ci na organizacji imprez, na których coś się dzieje, wynajem bumper ball to doskonały pomysł.

Sumo na wynajem

To także atrakcja nawiązująca swoim klimatem do kulek. Kostiumy sumo stylizowane na piłki to doskonała atrakcja na wszelkiego rodzaju eventy piłkarskie. Już dziś zarezerwuj swój termin na piłkarskie sumo na wynajem.

Oferta imprez z dmuchańcami.

Cena usługi bardzo często zależna jest od ilości atrakcji jakie chcesz wynająć na potrzeby swoich imprez. Nie ważne czy będzie to wieża do skoków, tor do rywalizacji, wieża do skoków, dmuchany zamek, bumper ball do zabawy, suchy basen czy kolorowa zjeżdżalnia dla najmłodszych uczestników spotkań firmowych czy pikników. Czym więcej dmuchanych atrakcji chcesz od nas wynająć tym lepszą cenę na nasze usługi możesz otrzymać. Pamiętaj jednak by zadbać o prąd.

Współpraca - wynajem dmuchańców

Aby wynająć od nas dmuchane atrakcje na eventy należy skontaktować się z biurem firmy eventowej EVERAL oraz uzyskać dostęp do naszej oferty, wybrać z niej interesujące Ciebie pozycje i dokonać rezerwacji dmuchanych atrakcji na piknik czy spotkanie integracyjne. Kolejnym krokiem, który musisz wykonać jeśli chcesz mieć pewność, że wybrane przez Ciebie atrakcje dojadą na Twoje wydarzenie to podpisanie umowy oraz wpłata opłaty rezerwacyjnej równej połowie wartości wynajmowanego sprzętu.

Umowa z naszą agencją eventową

Pamiętaj, żeby w umowie którą podpiszesz z firmą eventową EVERAL zawrzeć dokładne informacje dotyczące terminu realizacji, miejsca realizacji czy osoby koordynującej Twój event. Dzięki temu masz gwarancję, że ekipa techniczna która przyjedzie na montaż o 3 w nocy nie obudzi Cię nie mając kontaktu do właściwych osób.

Zrób z nami wspaniały event. Zarezerwuj dmuchane atrakcje już dziś.

Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Formularz kontaktowy

Zobacz co możemy zaoferować

Zapytaj nas o ofertę! Teraz!

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu