X mas party - czyli jak się robi wigilie firmowe.


Zbliża się okres firmowych spotkań świątecznych. Wiele firm zgłasza się do nas z pytaniem co możemy zaproponować na taki wieczór, czy wiemy jak ten czas spędzają inni, co robią i jakie atrakcje zamawiają do tej wyjątkowej kolacji.

Jeśli i Wy zastanawiacie się skąd biorą się pomysły na świąteczne spotkania firmowe, poszukujecie sposobu jak zrobić je z klasą, wdziękiem i w zgodzie z najnowszymi trendami i modą to mamy coś dla Was.

A może chcecie wiedzieć jak i gdzie wigilie firmowe robią inne firmy, na co przeznaczane są świąteczne budżety i jakie atrakcje są najbardziej popularne.

Specjalnie dla Was, anonimowo przebadaliśmy dziewięćdziesiąt cztery firmy z województwa mazowieckiego. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej zapytaliśmy je o zakres i sposób w jaki spędzają te wyjątkowe chwile. Wyniki naszych rozmów wnikliwie przeanalizowaliśmy i przedstawiamy Wam w poniższym zestawieniu.

Liczymy, że wykorzystacie nasze badania podczas planowania Waszego wydarzenia. Jeśli macie pytania lub potrzebujecie pomocy, służymy naszym doświadczeniem i zapleczem atrakcji.

Nie mamy dla Was gotowego rozwiązania na Wasz event. Prosimy o kontakt już dziś - przygotujemy propozycję specjalnie dla Was.

Zapraszamy do lektury.

xmas

Zobacz także:
Kontakt
+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl

Polecane

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Specjalizujemy się w organizacji eventów korporacyjnych. Od 2002 roku dostarczamy kreatywne rozwiązania związane z bezpośrednią realizacją projektów takich jak imprezy integracyjne, pikniki firmowe, konferencje czy wyjazdy motywacyjne.

EVERAL

ul. Franciszka Żwirki 5a lok 2
05-091 Ząbki
NIP: 5242395192

+48 22 487 84 64
600 011 773
everal@everal.pl
Copyright © 2024
envelopephone-handsetphonecrossmenu