X mas party – czyli jak się robi wigilie firmowe.

Zbliża się okres firmowych spotkań świątecznych. Wiele firm zgłasza się do nas z pytaniem co możemy zaproponować na taki wieczór, czy wiemy jak ten czas spędzają inni, co robią i jakie atrakcje zamawiają do tej wyjątkowej kolacji.

Jeśli i Wy zastanawiacie się skąd biorą się pomysły na świąteczne spotkania firmowe, poszukujecie sposobu jak zrobić je z klasą, wdziękiem i w zgodzie z najnowszymi trendami i modą to mamy coś dla Was.

A może chcecie wiedzieć jak i gdzie wigilie firmowe robią inne firmy, na co przeznaczane są świąteczne budżety i jakie atrakcje są najbardziej popularne.

Specjalnie dla Was, anonimowo przebadaliśmy dziewięćdziesiąt cztery firmy z województwa mazowieckiego. Podczas krótkiej rozmowy telefonicznej zapytaliśmy je o zakres i sposób w jaki spędzają te wyjątkowe chwile. Wyniki naszych rozmów wnikliwie przeanalizowaliśmy i przedstawiamy Wam w poniższym zestawieniu.

Liczymy, że wykorzystacie nasze badania podczas planowania Waszego wydarzenia. Jeśli macie pytania lub potrzebujecie pomocy, służymy naszym doświadczeniem i zapleczem atrakcji.

Nie mamy dla Was gotowego rozwiązania na Wasz event. Prosimy o kontakt już dziś – przygotujemy propozycję specjalnie dla Was.

Zapraszamy do lektury.

xmas