Eko eventy z everal

Eco Event – pomysł na Event dla Twojej firmy. Przygotuj z nami zielone spotkanie.
Podążaj z duchem najnowszego trendu i dbaj o środowisko, zorganizuj z nami event ekologiczny. Stwórz event zgodny z trendem eko, bądź smart. Spotkanie na którym uczestnicy dowiedzą się jak być bardziej eco w miłej i zabawnej atmosferze. Nauczysz się jak zadbać o naszą planetę, bo nawet małe kroki i zachowania zmieniają świat. Połączmy siły tego dnia!

Organizujemy spotkania dla firm, którym zależy aby nasza planeta przetrwała jak najdłużej, by zwiększyć świadomość ekologiczną swoich pracowników czy ich rodzin. Pikniki ekologiczne organizowane przez nasz zespół to gwarancja udanej zabawy i integracja w przyjaznej, zielonej odsłonie i cudownej atmosferze.  Podczas organizacji tego typu spotkań dla firm staramy się wykorzystywać surowce naturalne, jak drewno, papier czy szkło. Surowce te mogą po evencie zostać ponownie przetworzone.

Zabierzemy Was z daleka od miejskiego zgiełku, wśród zieleni i śpiewu ptaków, gdzie zrelaksujecie się i nabierzecie energii na nadchodzące dni i tygodnie. Przynieście swój koc i piknikuj razem z nami. Już pierwszą nagrodę otrzymasz jeśli na spotkanie przyjedziesz rowerem, deskorolką czy wrotkami.