Imprezy Świąteczne

Imprezy Świąteczne dla Firm

Grudzień coraz bliżej, z każdym dniem pojawia się coraz to więcej zapytań związanych z organizacją imprez świątecznych dla firm. Firma eventowa Everal wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów organizuje i obsługuje wydarzenia i imprezy związane z Christmas Party.

Jeśli zastanawiasz się, kiedy jest dobry czas, aby zabrać się za przygotowania związane z organizacją i przeprowadzeniem imprezy świątecznej dla firmy to wiedz, że im wcześniej zajmiesz się tym tematem to będziesz mieć większy wybór z dostępnych atrakcji, pokazów czy choćby miejsc, w których taki firmowy wieczór świąteczny można przeprowadzić.

Imprezy świąteczne rządzą się swoimi prawami. Nie mogą być zorganizowane w plenerze czy miejscu zbyt mało eleganckim. Charakter imprezy świątecznej nadaje wydarzeniu podniosłego klimatu, jej uroczysty wydźwięk powinny, zatem podkreślać wybrane menu czy atrakcje, które chcemy zaproponować swoim gościom podczas planowanej grudniowej imprezy firmowej. Mas party musi być przecież wyjątkowe, tak by wszyscy zapamiętali je na cały następny rok.

Jak wybrać miejsce na imprezę świąteczną?

Jak już wiemy, wspomniane powyżej miejsce na imprezę świąteczną dla Twojej firmy musi być przede wszystkim nieszablonowe. Na organizację takiego wydarzenia idealnie nadadzą się wyjątkowe studia w klimacie loftowym, eleganckie restauracje np. w klimacie czerwonych cegieł czy zlokalizowane na wysokich piętrach. Widok, jaki roztacza się na panoramę miasta może być imponujący. Pamiętaj, aby wybierając miejsce na event koniecznie wziąć pod uwagę dostępność miejsca parkingowych czy możliwość dojazdu komunikacją miejską. Jeśli postanowisz zorganizować wydarzenie gdzieś daleko za miastem koniecznie pamiętaj zamówić autokar. Przecież zależy Ci, aby goście przybyli tłumnie, a nie jedynie mówili, że firma zorganizowała imprezę świąteczną, na którą nikt nie może dojechać.

Mamy już miejsce, pora na catering!

Po wyborze miejsca koniecznie zwróć uwagę na menu. Zarówno jedzenie jak i alkohol powinny być tak dobrane, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie ważne czy Ty, jako organizator spotkania świątecznego lubisz łososia, śledzia czy pierogi z kapustą. Weź pod uwagę, w jakim rejonie świata organizujesz imprezę świąteczną i pod tym kątem dobierz wybrane menu. Koniecznie weź pod uwagę, że Twoi goście mogą uwielbiać bigos i ten bigos musi na imprezie świątecznej być.

Alkohol to kolejny ważny element spotkania świątecznego. Należy uwzględnić, że niektóre narody czy społeczności nie wyobrażają sobie śledzika bez wódeczki. Jak powszechnie wiadomo rybka przecież lubi pływać. Warto też pamiętać o smakoszach trunków mniej śledziowych. Tutaj na uwagę zasługują przede wszystkim piwa kraftowe czy wina. Wiemy, że goście cenią sobie także drinki na bazie whisky, rumów czy tequili. Warto inwestować w dobre alkohole. Z pewnością sprawią, że Wasza impreza świąteczna będzie jeszcze bardziej elegancka.

Wybieramy atrakcje na imprezę świąteczną.

Bez względu na to, kim jest docelowa grupa Waszych gości warto zwrócić uwagę na właściwy dobór atrakcji na Wasze X Mas party. Naszym zdaniem atrakcje na imprezę świąteczną powinny być dobrane tak, aby stanowiły dodatek, a nie główny punkt Waszego wydarzenia. Dobrze dobrane atrakcje idealnie wkomponują się w tło czy też będą doskonałym dodatkiem do firmowej kolacji świątecznej.

Do najbardziej popularnych atrakcji zamawianych w EVERAL, a związanymi ze świętami zaliczyć możemy niewątpliwie: świąteczne quizy oraz konkursy nawiązujące do tematu świąt jak „Święta na świecie”, „Jaka to kolęda”, „Pakowanie prezentu” czy „Paczka Życzeń”. Najbardziej popularnymi pokazami podczas imprez świątecznych są występy kabaretów czy iluzjonistów. Często pytani jesteśmy o muzykę na żywo czy też wizyty świętego Mikołaja.

Upominki dla Gości.

Jak wiadomo każdy lubi dostawać prezenty. Okres Świąt czy też Bożego Narodzenia sprzyja ich wręczaniu. Jeśli zastanawiasz się, czy na świąteczną imprezę firmową, powinieneś zapewnić upominki dla swoich Gości to odpowiedź, przynajmniej nam wydaje się oczywista. Naszym zdaniem będą bardzo miłym akcentem i każdy obdarowany z pewnością z takiej niespodzianki się ucieszy. Upominki wcale nie muszą być drogie. Ważne, aby były z gustem. Pudełko czekoladek z życzeniami, dobre wino czy też zestaw zimowych herbat zapakowane w ładne opakowanie z pewnością sprawdzą się idealnie.

Wspomnień czar

Imprezy świąteczne, szczególnie te organizowane dla firm są zazwyczaj bardzo, ale to bardzo eleganckie. To doskonały moment, aby sprawić gościom miłą niespodziankę i na wydarzenie zaprosić fotografa. Seria firmowych zdjęć wykonana podczas świątecznej kolacji niewątpliwie będzie doskonałą pamiątką z takiego wydarzenia.

Jeśli masz więcej pytań, potrzebujesz wsparcia przy organizacji świątecznej imprezy firmowej lub chcesz zamówić świąteczne upominki na swoją imprezę to koniecznie skontaktuj się z EVERAL. Z przyjemnością pomożemy.

Wesołych Świąt!